Sorum var Erkek bebekte fıtık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Erkek bebekte fıtık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 600 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebekte fıtık
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

alya

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ki cocuk doktoru fitik dedi cocuk cerahhisine goturmen lazim dedi randavusunu aldim internettende arastiriyorum tek care ameliyat diyor daha bebegim 1 bucuk aylik ameliyata dayanabilirmi bilmiyorum
Canım bizimki gibi sanırım yukarda mi kalmış testisi baktınmi peki
Bizede dedi bekleyin 1yasa kadar inmezse ameliyat ettircez sünnetle birlikte olur 2kere narkoz almamış olur dedi bizde bekledik geçmedi.yani inmedi testis canım ameliyat ettirdik 15 aylikken sünnetle birlikte çok şükür bı haftada toparlandi

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim arkadaşımın da bebeğinin bağırsaklarında problem vardı oğlunun daha 40 ı daha yeni çıkmıştı düşün ameliyat oldu şimdi olması daha iyi daha fazla ilerlemeden olursa çabuk toparlar bence
İnsallah cok korkuyorum bisey olcak diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bizimki gibi sanırım yukarda mi kalmış testisi baktınmi peki
Bizede dedi bekleyin 1yasa kadar inmezse ameliyat ettircez sünnetle birlikte olur 2kere narkoz almamış olur dedi bizde bekledik geçmedi.yani inmedi testis canım ameliyat ettirdik 15 aylikken sünnetle birlikte çok şükür bı haftada toparlandi
Ya sadece aglayinca sisiyor normalde iniyor daha bir bucuk aylik hemen olursa acida cok hissetmez diyorum ama bi yandanda korkuyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bilmiyorum ki cocuk doktoru fitik dedi cocuk cerahhisine goturmen lazim dedi randavusunu aldim internettende arastiriyorum tek care ameliyat diyor daha bebegim 1 bucuk aylik ameliyata dayanabilirmi bilmiyorum
Neresine bakarak fıtık deid peki kuzum yumurtaliklrina mi bakıp dedi benim oğlumda da iki yumurtalıkta da hidrosel var 2 yaşına kadar geçebilir eğer geçmez ise ameliyat ölü dedi doktorumuz

alya

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah cok korkuyorum bisey olcak diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya sadece aglayinca sisiyor normalde iniyor daha bir bucuk aylik hemen olursa acida cok hissetmez diyorum ama bi yandanda korkuyorum
Canım bize bekleyin demişti doktor inebilir diye size demedi mi süresini filan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar