Erkek ismi önerirmisiniz canlarım ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Erkek ismi önerirmisiniz canlarım ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,824 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Erkek ismi önerirmisiniz canlarım ❤️
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yavuz Selim
Ertuğrul
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim oğlumun ismide hamza 2.oğlum olursa kayra koymak istedim lakin eşimin arkadaşı oğluna bu ismi koymuş😏😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim oğlumun ismide hamza 2.oğlum olursa kayra koymak istedim lakin eşimin arkadaşı oğluna bu ismi koymuş😏😁
Olsun canım sanki yakınınız değil ya koyun sizde. Benimde aklımda var ikinic oğlum olursa Hamza ama eşim ikna olur mu bilmiyorum tabi oğlan olursa. Buğra , tuğra bora yusra isimleri aklımda kız plursa kesin ve net Ayra 😍😍

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler kızlar🥰
Biliyorsunuz ki 40 haftayı doldurdum bugün tam 40 +0 ım canım oğlum geldi gelicek amaaaaa bir sorunumuz var ki daha isim bulamadık 🤦🤦kızımın ismini ben koydugum için oğlumunkinide eşim koyucak öyle anlaştık eşimde çok aşırı kararsız🤷🤷 daha isim bulamamış şu an isim arıyoruz rica etsem erkek isimleri önerirmisiniz😘
Hem ahiretlik hemde anlamlı olsun istiyorum 🤗
Merhaba🥰 Oğlum olsaydı bu isimlerden birini vermeyi düşünüyorduk.
Şervan
Arven
Aren
Seyda
Adar
Şimdiden Allah bağışlasın, ismiyle yaşasın inşallah 💕

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler kızlar🥰
Biliyorsunuz ki 40 haftayı doldurdum bugün tam 40 +0 ım canım oğlum geldi gelicek amaaaaa bir sorunumuz var ki daha isim bulamadık 🤦🤦kızımın ismini ben koydugum için oğlumunkinide eşim koyucak öyle anlaştık eşimde çok aşırı kararsız🤷🤷 daha isim bulamamış şu an isim arıyoruz rica etsem erkek isimleri önerirmisiniz😘
Ben Devran birakacam canım inşallah ✨✨

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
A
Hayırlı geceler kızlar🥰
Gamzem bende öyleyim kizimin isimini bulamadık öneri olarak dias yada kubilay 😉😉

Hayırlı geceler kızlar🥰
Muhammed
Eymen
Yusuf olabilir canım ❤️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.