Erkek ismi önerirmisiniz canlarım ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Erkek ismi önerirmisiniz canlarım ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,815 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Erkek ismi önerirmisiniz canlarım ❤️
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayra ne demek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayra ile uyumlu olsun diye mi ayra
Açık seçik ve net olan, yalanı olmayan, şeffaf ve doğru insan. anlamına geliyor canım hayır aslinda hamile olduğumu öğrendiğim de eşim kız bebek istiyordu ve bizde ne olsun ne olsun derken eşim ile benim isminizin ilk 2 harfini birleştirdik ortaya Ayra çıktı 😍😍sonra bunu herkese söyledi eşim kardeşim de erkek olursa Kayra koyun Ayra ile benziyor vs dedi Kayra'min ismini dayısı verdi birde babası yanına Ateş ismini koydu 😍😍

Aşkıımmm canım burdayımmmm girmeye vakit kalmıyooorrrr 😂😂😂
He iyi bir şey oldu sandım Beren nasıl

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Açık seçik ve net olan, yalanı olmayan, şeffaf ve doğru insan. anlamına geliyor canım hayır aslinda hamile olduğumu öğrendiğim de eşim kız bebek istiyordu ve bizde ne olsun ne olsun derken eşim ile benim isminizin ilk 2 harfini birleştirdik ortaya Ayra çıktı 😍😍sonra bunu herkese söyledi eşim kardeşim de erkek olursa Kayra koyun Ayra ile benziyor vs dedi Kayra'min ismini dayısı verdi birde babası yanına Ateş ismini koydu 😍😍
Çok güzel masallah kızında olur inşallah senin gibi güzel bir kiz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Çok güzel masallah kızında olur inşallah senin gibi güzel bir kiz
İnşallah canım rabbim inşallah o prensesi de nasip eder. Sağlıklı olsunda erkek kız cidden benim için fark etmiyor Kayranin o kadar sağlık sorunundan sonra cinsiyet seçecek düşünceye giremiyorum ilk saglik sonra cinsiyet 🤲🏻❤️ ama babası gibi beyaz ve yeşil göz benim gibi kara kaş vs isterim 😍😍

He iyi bir şey oldu sandım Beren nasıl
Çok şükür kuzum Beren kuş iyi Kayra aşkım nasıl

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım rabbim inşallah o prensesi de nasip eder. Sağlıklı olsunda erkek kız cidden benim için fark etmiyor Kayranin o kadar sağlık sorunundan sonra cinsiyet seçecek düşünceye giremiyorum ilk saglik sonra cinsiyet 🤲🏻❤️ ama babası gibi beyaz ve yeşil göz benim gibi kara kaş vs isterim 😍😍
Allah gönlüne göre versin yaşınız geç dogurun canlarim

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Berende uyuyor😍

Doğurmak kolay da bakmak masraf etmek zor canım bu devirde ya
Haklısın canım turkiyede zor hayat pahalı tek maaş la zor iki maaşı olan bile ağlıyor ne deyim düzelir inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.