Erkeklerde alışveriş yap(ama)ma becerisi 🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Erkeklerde alışveriş yap(ama)ma becerisi 🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,397 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkeklerde alışveriş yap(ama)ma becerisi 🤦
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Eşimi markete yolluyorum ciddi diyorum benim 500 liraya alacağım ürüne 700 lira verip geliyor. Oğullarımdan birinin montu ufak geliyor dedim demez olaydım gitmiş ikisine de almış ve ben o fiyata üçüne de alır üstüne de birer takım kıyafet alırdım. Kendisine alışverişe gidiyor aynı bana birşey alıyor aynı. Tüm erkekler böyle mi yoksa benim eşim mi böyle cidden delirmemek elde değil yaa 😒 parayı kazanan kendisi ben tutmaya çalışıyorum o har vurup harman savuruyor ya. Kızıyorum napayım tamam yanlış yaptım ama napayım oldu bir kere diye kendisini savunuyor. Hele bu zamanda gereksiz uçmak akıl kârı mı?
Sorun yasadiginiz noktalarda kontrolu kendi elinize alin ve asla taviz vermeyin.. yoksa bir sonraki alisveriste yine burda konusuyor olmamiz cok muhtemel :)

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde tam tersi nerede be kadar ucuz varsa bulur oNu bana getirir bulamazsa intarnetten bana baktırır Nerede uygun diye 😂😂
Uygununu bulmaya çalışan erkek 😅😅 ilginç geliyor eşimden hep savurganlık görünce dedim tüm erkekler böyle galiba 😂😂🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sorun yasadiginiz noktalarda kontrolu kendi elinize alin ve asla taviz vermeyin.. yoksa bir sonraki alisveriste yine burda konusuyor olmamiz cok muhtemel :)
Hep aynı 11 yıllık evliyiz mesela ve bunca yıldır hiç değişmiyor sürekli lükse kaçıyor sürekli en pahalısı diyorum ya fiyatlarına bakmaz birşeyleri alırken hele kıyafet konusunda hiç değişmiyor 🤦🤦🤷

Tüm sayfalar yüklendi.