Erken doğum belirtisi olabilir mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ra tu tarafından oluşturulan Erken doğum belirtisi olabilir mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,372 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum belirtisi olabilir mi?
Konbuyu başlatan Ra tu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
34 + 6 günlük hamileyim ve bu gece bir sertleşip bir yumusuyor karnım . Ama ağrı sızı sancı falan yok , bebek de hareket ediyor bir yandan .. bu şekil olunca erken doğum mu oluyor ? Bir sertlik bir yumuşama ?

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
34 + 6 günlük hamileyim ve bu gece bir sertleşip bir yumusuyor karnım . Ama ağrı sızı sancı falan yok , bebek de hareket ediyor bir yandan .. bu şekil olunca erken doğum mu oluyor ? Bir sertlik bir yumuşa

bu dediklerin o zamanlar bendede oluyordu canm şuan 37+4 ve daha kötü agrilarim oluyor kalçama ve rahime arada bir baskı yapıyor sanki bian çıkacak gibi normal olduğunu düşünüyorum ben doktorada sormadm ama

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
34 + 6 günlük hamileyim ve bu gece bir sertleşip bir yumusuyor karnım . Ama ağrı sızı sancı falan yok , bebek de hareket ediyor bir yandan .. bu şekil olunca erken doğum mu oluyor ? Bir sertlik bir yumuşama ?
Canım kasılmalar için erken daha ama bebek hareket ediyorsa korkma. Bide karnın aşağı inmiş mi fark edebiliyor musun? Göğüs altına elini koy 3 4 parmak kadar boşluk varsa bebek aşağı inmiş doğumda yakın demek olur

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Bebek arada hareket ediyor aslındaz doğum kasılması ise hareket etmez mi yani ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim karnım ineli bir iki hafta oldu bebek dönünce indi zaten karnım asagida

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bebek arada hareket ediyor aslındaz doğum kasılması ise hareket etmez mi yani ?

Benim karnım ineli bir iki hafta oldu bebek dönünce indi zaten karnım asagida
Kanala girdiğinde doğum zamanı pek hareket etmez canım bebek oda kasılıyor

Bilemedim canım çok erken daha senin doğum için aşağı indiyse de çok erken inmiş 🙄 sancın falan yok ama dimi? Bi dra görün istersen ne olur ne olmaz doğum için hazır değil çünkü daha bebiş en tehlikeli zamanlar hatta ciğer gelişimi yarıda kaldığı için 🙄

Son düzenleme:

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank

Bilemedim canım çok erken daha senin doğum için aşağı indiyse de çok erken inmiş 🙄 sancın falan yok ama dimi? Bi dra görün istersen ne olur ne olmaz doğum için hazır değil çünkü daha bebiş en tehlikeli zamanlar hatta ciğer gelişimi yarıda kaldığı için 🙄

Canım karıştı mesajlar kaç haftalık senin bebeğin şuan?
İnşallah sabaha geçer ya ...

İnşallah 37 ye kadar bekler ..

Sedef

Kayıtlı Üye
rank

37+4 günlük suan erken mi yani canm ? Allah'a şükür bebek arada haraket ediyor sancim suyum kanamam yok ama acyip kasılma sertleşme rahimde kalçada baskı oluyor

37+4 gün canm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
37+4 günlük suan erken mi yani canm ? Allah'a şükür bebek arada haraket ediyor sancim suyum kanamam yok ama acyip kasılma sertleşme rahimde kalçada baskı oluyor
Yok kuzum dedim ya mesajlar karıştı bi an diğer arkadaş yazdı sandım 34 haftadaymış ya ona istinaden yazdım sonradan fark ettim yanlış yazdığımı pardon 🤦‍♀️ senin doğum olsa bile normal şuan benim iki oğlan da 37 içinde doğdu 37 ve sonrası normal kabul ediliyor zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar