Sorum var Erken dogum edenler yaza bilirmi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmen0099 tarafından oluşturulan Erken dogum edenler yaza bilirmi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,334 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken dogum edenler yaza bilirmi?
Konbuyu başlatan Elmen0099
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elmen0099

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
36+5 haftalıkken doğum yaptım, 3 kilo 150 gram doğdu küveze girmedi rabbime şükürler olsun ki❤️
Aaa siz dogum yaptinizmi bende o tarafda size yaziyodum.
Sukur kavusturana gordunuzmu hersey guzel oldu zaten 37hafta gayet iyi vakit burda Azerbaycanda 37haftada sezeryana aliyorlar.
Cekiside iyi canim bende o vakite kadara 3kq tamamlasam hic bisey umursamam sag elin benim basima😍🥰💖🌹

Aaa siz dogum yaptinizmi bende o tarafda size yaziyodum.
Sukur kavusturana gordunuzmu hersey guzel oldu zaten 37hafta gayet iyi vakit burda Azerbaycanda 37haftada sezeryana aliyorlar.
Cekiside iyi canim bende o vakite kadara 3kq tamamlasam hic bisey umursamam sag elin benim basima😍🥰💖🌹
Yaptım canım benim çok şükür kızım 2 aylık olucak artıkkkk😍😍😍😍

Asel minanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar En erken kac haftasinda dogum yaptiniz bir problem oldumu,kac haftasinda, kac kilo dogdu ama kuveze dusmedi?
Erken dogum riskim varda oncun soruyorum💖
Ben 8 aylıkken doğum yaptım kurze falan girmedik brnim kızım 2 kilo 770 gram la doğdu herhangi bir sıkıntısı olmadı doğumda sadece sezeryan alındık çünkü kızımın kalbi iki kere durunca sezeryan almak zorunda kaldılar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar