Erken dogum olacağını anlayabilir miyiz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ahsenlina tarafından oluşturulan Erken dogum olacağını anlayabilir miyiz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 979 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken dogum olacağını anlayabilir miyiz?
Konbuyu başlatan Ahsenlina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepreyyan88

Ahsenlina

Kayıtlı Üye
rank
Erken dogum belirtilerinin en baskını hangisi? Nasıl anlarız yaşayan varmı kızlar? Bebeğin aşağıda konumlanmasi başının aşağıda olması aşağıya çok baskı yapması haricinde ne gibi belirtiler olur?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada ilk doğumum 38 +6 olmuştu ve suyum gelmisti bu sefer daha mı erken olur diye düşünüyorum.. Ikinciler daha erken gelirmis yasayan varmi?

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Erken dogum belirtilerinin en baskını hangisi? Nasıl anlarız yaşayan varmı kızlar? Bebeğin aşağıda konumlanmasi başının aşağıda olması aşağıya çok baskı yapması haricinde ne gibi belirtiler olur?

Bu arada ilk doğumum 38 +6 olmuştu ve suyum gelmisti bu sefer daha mı erken olur diye düşünüyorum.. Ikinciler daha erken gelirmis yasayan varmi?
3

38+6 erken doğum değil ki ! Zamanında doğum olmuş . Ayrıca bebek basi aşağıda olur belli haftadan sonra erken doğum belirtisi değildir o . Erken doğum 24-36 hafta arası olan doğumlara denir

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Leke nişan gelir yada suyunuz yada onlar olmasa bile sırtınıza agri okir karnizi falan dinlenmeyle gecmezse dogum olur 5 doda bir olsa o kadar

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Bende lekelenmeler vardi adet sancısı gibi sancılar başlamıştı doktor doğum kanalının kisaldigini söylemişti 2 hafta içinde de suyum gelmişti maalesef 31 haftalik doğum yaptım ama belirti olmadan da direk suyu gelenler oluyormuş

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Sancı olr ağrı olr yerinde duramazsın ağrıdan sancıdan

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank

İkinci doğumum 36. Haftada oldu cnm doğumdan bir gün önce aşırı darlık basmıştı beni kasıklarımda da ufak ufak ağrılar vardı gecesine suyum geldi doğum yaptım bende bu şekil belirti olmuştu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar