Erken dogum rıskı olan varmı ?

• Konbuyu başlatan Pəri
  • Toplam 35 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pəri tarafından oluşturulan Erken dogum rıskı olan varmı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,287 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken dogum rıskı olan varmı ?
Konbuyu başlatan Pəri
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin inşallah ikimizde öyle canim ikimizinde akli bebislerde vakitlice gelsinler dünyaya 🙏🥰
Amin kuzum Kayra bu gece canımı çıkardı resmen karnımın bı sağında bı solunda bı göbeğimin altında toplanıyor resmen toplandığı yere dokunamiyorum acidan 🤦🏻‍♀️

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum Kayra bu gece canımı çıkardı resmen karnımın bı sağında bı solunda bı göbeğimin altında toplanıyor resmen toplandığı yere dokunamiyorum acidan 🤦🏻‍♀️
Büyüdü artık annesi 🧿🥰 benim kızda hep kasiklara calisiyo deldi geçti 😁 dunyaya gelsinler bi isiririz popolarindan bu kadar endise etmeyi gösteririz onlara 🥰🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Büyüdü artık annesi 🧿🥰 benim kızda hep kasiklara calisiyo deldi geçti 😁 dunyaya gelsinler bi isiririz popolarindan bu kadar endise etmeyi gösteririz onlara 🥰🤣
Valla kuzum ya bian Kayra göbeğimden ayağını çıkaracak sandım 😂😂 öyle böyle ittirmiyor karnımı 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yerim onun minik ayagini ya kuzum benim canimiz acisada hareket ettikçe mutlu oluyoruz etmediklerinde korkuyoruz ne tuaf bir duygu annelik 🥰
Aynen kuzum ya değişik bir his rabbim herkese yaşatsın 🤲🏻😍 5 dkk oynmasa aklım çıkıyor böyle canımı yakınca da oynama diyorum sonra sanki dediğimi yapıp oynamayack diye korkuyorum resmen kendi kendimle celisiyorum bu aralar kafayı yedim iyice Kayra beu sayesinde😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.