Erken dogum rıskı olan varmı ?

• Konbuyu başlatan Pəri
  • Toplam 35 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pəri tarafından oluşturulan Erken dogum rıskı olan varmı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,285 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken dogum rıskı olan varmı ?
Konbuyu başlatan Pəri
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum ya değişik bir his rabbim herkese yaşatsın 🤲🏻😍 5 dkk oynmasa aklım çıkıyor böyle canımı yakınca da oynama diyorum sonra sanki dediğimi yapıp oynamayack diye korkuyorum resmen kendi kendimle celisiyorum bu aralar kafayı yedim iyice Kayra beu sayesinde😂😂
Hehehe bende aynıyım ikinci benimde ama heyecani ilk gibi bi heyecan bi heves 🤷🤣

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel kuzum rabbim bağışlasın hepsini sana benim ilk o yüzden biraz tedirginlik biraz heyecan değişik duygular içindeyim 😍😍
İlk te benimde oyleydi düşük riski erken doğum riski derken hep korku endise ile geçti erkende dogdu oğlum hastaneden eve gelince beşiğe koyduk aglamaya baslayinca eşimle birbirimize bakip ee şimdi napicaz demistik 🤣 zamana la biz ona oda bize alışmıştı simdj 5 yaşında 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İlk te benimde oyleydi düşük riski erken doğum riski derken hep korku endise ile geçti erkende dogdu oğlum hastaneden eve gelince beşiğe koyduk aglamaya baslayinca eşimle birbirimize bakip ee şimdi napicaz demistik 🤣 zamana la biz ona oda bize alışmıştı simdj 5 yaşında 🥰
Yaaa ne güzel kuzum erken dkgum riski bende de var bazen direk gelsin istiyorum hemen kucağıma alayım emzireyim öpeyim bazende zamanında gelsin hiç bir sağlık sıkıntısı olmasın diyorum 🤭 şimdi ki bebeğinin cinsiyeti ne peki kuzum

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa ne güzel kuzum erken dkgum riski bende de var bazen direk gelsin istiyorum hemen kucağıma alayım emzireyim öpeyim bazende zamanında gelsin hiç bir sağlık sıkıntısı olmasın diyorum 🤭 şimdi ki bebeğinin cinsiyeti ne peki kuzum
Şimdiki kiz canim 🥰 zamaninda gelsin dunyaya allah ayrılık yaşatmasın yogun bakımda kaldı oğlum buda erken doğum riski bildiğin gibi icimde kalsin zamaninda gelsin diye hic bisey yapmadan yatiyorum bütün gün doğup hemencecik kucagimiza alalim yavrularimizj çıkarıp getirelim eve 38 haftyi görsünler en azından aceleci sipalar 🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şimdiki kiz canim 🥰 zamaninda gelsin dunyaya allah ayrılık yaşatmasın yogun bakımda kaldı oğlum buda erken doğum riski bildiğin gibi icimde kalsin zamaninda gelsin diye hic bisey yapmadan yatiyorum bütün gün doğup hemencecik kucagimiza alalim yavrularimizj çıkarıp getirelim eve 38 haftyi görsünler en azından aceleci sipalar 🤣
İnşallah kuzum rabbim bağışlasın ne güzel iki meyveyi de tadiyorsun sağ salim kucağımiza alalım inslalah vakti zamanı gelince 🤲🏻❤️

P

Pəri

Guest
34. Haftada kanamam oldu hastahaneye yatış verdi doktorum. Ciger geliştirici vuruldum o gün canım. Benim 20. Haftadan beri düşük riskim vardı. Progestan fitil olarak hep kullandım. 34. Haftaya kadar iyi bile durdu kızım igneyle tuttular. Normalde 1 gün arayla 2 kez vuruluyormuş ciger geliştirici igne ama ben 34 haftalık oldugum için 1 kez vurdular canım.
İgneden sora bebekın haraketlerinde azalma oldumu?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben. Erken doğum riskim var 27 haftalık iken aniden gelişen bir şey oldu ve o. Gün 2 doz ciğer geliştirici vurulduk şükür ağrılar için de ilaç verdiler ara ara sancım olsada 30 Haftayi gördük inslahh devamı da gelir oğluşumun zamanını bekler
İnşallah canım sende ıgneden sora bebete haraketlerinde azalma oldumu?

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
İgneden sora bebekın haraketlerinde azalma oldumu?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım sende ıgneden sora bebete haraketlerinde azalma oldumu?
Yok hayır canım olmadı. O gün igne vuruldum agrı kesici serum başka ignelerde vardı bu yüzden biraz sersem gibi olmuştum o gece uyudum. Ama sabahında flan hareketlerinde azalma yoktu normaldi yani Bi farklılık hissetmedim canım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar