Erken doğum riski olanlar dışarda dolaşabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efl tarafından oluşturulan Erken doğum riski olanlar dışarda dolaşabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,279 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum riski olanlar dışarda dolaşabilir mi
Konbuyu başlatan Efl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepreyyan88

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin ihtiyaçlarını alacaktım ondan çıkmayı düşündüm
Canım dediğim gibi yorulmadığın sürece bişey olacağını sanmıyorum ne desem bilemedim drunu ara sor ona ulaşma şansın yoksa sağlık ocağındaki ebeni ara sor çık bişey olmaz deyip Allah korusun sonra bişey olursa bende vicdan azabı çekerim en güzelini drun bilir ☺️

Efl

Kayıtlı Üye
rank
Canım dediğim gibi yorulmadığın sürece bişey olacağını sanmıyorum ne desem bilemedim drunu ara sor ona ulaşma şansın yoksa sağlık ocağındaki ebeni ara sor çık bişey olmaz deyip Allah korusun sonra bişey olursa bende vicdan azabı çekerim en güzelini drun bilir ☺️
Tabi ki haklısın ben olsam da çık diyemem😃 riskli bi süreç belki başından geçenler vardır diye

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
34. HaftadaErken doğum riski olanlar dışarda dolaşabilir mi
Erken doğum riskin varsa dışarıda dolaşma yat evde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3 günlük hastane yatışından sonra evde dinlenmeye devam et dedi ama dinlenmedeki kasıt tam olarak ne bilmiyorum
Evde dinlen demiş işte gezme yürüme yat demek istemiş. Ağır iş yapma ayakta durma demek istemiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3 günlük hastane yatışından sonra evde dinlenmeye devam et dedi ama dinlenmedeki kasıt tam olarak ne bilmiyorum
Evde dinlen demiş işte gezme yürüme yat demek istemiş. Ağır iş yapma ayakta durma demek istemiş

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar