Erken doğum riski olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Erken doğum riski olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,452 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum riski olanlar
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita
E

Esmacakmakk

Guest
25. Haftamdan beri erken doğum riskim vardı başlarda düşük riskim vardı zaten o ayrı ama son aylarımı ağlayarak geçirdim kilosunu gram gram takip ettim 2.500 olana kadar korka korka bekledim.

Şimdi 40+2 yim doğmuyor diye ağlicam :) içinizi ferah tutun sadece dikkatli olun yeter.

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
5. Haftadan beri progestan kullandım en son 21 haftalikken rahimin kisalmis dediler bende en ufak biseyde korkuyorum şuan 26 haftalıgim
Cnm bnm bende çok korkuyorum Allah hepimizin yardımcısı olur inşalla❤🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür benim bi sorunum yok ama bende erken dogum yapiyorum ilki 27 hafta 2 ci 36 hafta bakalim 3cuncu kac haftalik olacak
Allah zamanında sağlıkla kucağına almayi nasip eder inş cnm❤

Şükür benim bi sorunum yok ama bende erken dogum yapiyorum ilki 27 hafta 2 ci 36 hafta bakalim 3cuncu kac haftalik olacak
Allah zamanında sağlıkla kucağına almayi nasip eder inş cnm❤

5. Haftadan beri progestan kullandım en son 21 haftalikken rahimin kisalmis dediler bende en ufak biseyde korkuyorum şuan 26 haftalıgim
Size serklaj yapıldı mı?

Son düzenleme:

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Cnlar varmi benim gibi hergununu korkarak geciren hamileler.Benim rahim kısalığı yuzunden erkeen doğum riskim var ... dertlerimizi paylaşalım
Benimde Dr biri suyum azalmış diğeri azalma yok dedi bu önümüzdeki pzrtesi Dr gidicem nst ye alacaklar doğum nst sonucuna göre olacak

Bende öyleyim can daha yeni 18 +0 surekli kasiklarimda ağrılar var insallah hepimiz sağlıkla alırız kucagimiza
Amin inşallah

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Cnlar varmi benim gibi hergununu korkarak geciren hamileler.Benim rahim kısalığı yuzunden erkeen doğum riskim var ... dertlerimizi paylaşalım
Ben 12 haftaligim düşük riskm vardı o geçti ama erken doğum riski olacak hep riskli rahimde perde varmış benimde ilk kızımı da erken dogurmustum şuan yolun başındayım bende korkuyla bekliyorum 😢

Mira

Kayıtlı Üye
rank
Ben gecen sene rahim ağzı ameliyati oldm rahim ağzını aldilar haftada bir serkaj uzunluguna bakilio kisalma olrsa dikis atilack smdilik dikis yok ama progestan günde 3 tane haftada bir de igne vurduruorm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar