Erken doğum riski var mı gerçekten

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse53 tarafından oluşturulan Erken doğum riski var mı gerçekten başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,258 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum riski var mı gerçekten
Konbuyu başlatan Ayse53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Dış çürüğü ve iltihabı erken doğum riskini artırıyormus ve çocuğun kilosuz doğumuna sebeb oluyormuş doğru mu arkadaşlar googlede öyle yazıyor bnm dişim çürüdü ve iltihap oldu müdahale yapılamiyor şuan ve aşırı ağrım oluyor bir şekilde idare ediyorum ama erken doğuma sebeb demesi beni korkuttu daha 23 haftalığım

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Dış çürüğü ve iltihabı erken doğum riskini artırıyormus ve çocuğun kilosuz doğumuna sebeb oluyormuş doğru mu arkadaşlar googlede öyle yazıyor bnm dişim çürüdü ve iltihap oldu müdahale yapılamiyor şuan ve aşırı ağrım oluyor bir şekilde idare ediyorum ama erken doğuma sebeb demesi beni korkuttu daha 23 haftalığım
Canım haftan daha çok küçükmüş Benin son ayımda diş ağrım olmuştu erken doğuma yol açarmı bilmiyorum ama Yemeni etkilediği için bebek yeterince beslenemiyor kızım iki buçuk kilo doğmuştu

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Alakası yok

Ayşenur34

Kayıtlı Üye
rank
Cnm internete bakarsan baş ağrısini bile kanser diyo Allah korusun ölüyü diriltip diriyi öldürür bakma sen yalan ne alakası var bnm annem çocukların hepsinde dış ağrısı iltihap yüzü gözü şişerdi hiç bsy olmadı

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Canım haftan daha çok küçükmüş Benin son ayımda diş ağrım olmuştu erken doğuma yol açarmı bilmiyorum ama Yemeni etkilediği için bebek yeterince beslenemiyor kızım iki buçuk kilo doğmuştu
20 milik dış ikiside film cekemedikleri için kökünü göremiyor bu yüzden doğuma kdar sabredicen diyor haftam dediğin gbi çok var daha naisl dayanicam bilmiyorum dün akşam başladı sabah 7 de gözümü kapattım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle yazinca bir anda korktum ya zaten bu haftaya kdsr çok zor geldim Allah korusun

Öyle yazinca bir anda korktum ya zaten bu haftaya kdsr çok zor geldim Allah korusun
Cnm internete bakarsan baş ağrısini bile kanser diyo Allah korusun ölüyü diriltip diriyi öldürür bakma sen yalan ne alakası var bnm annem çocukların hepsinde dış ağrısı iltihap yüzü gözü şişerdi hiç bsy olmadı
Sabaha kdar elimde buz dişimi uyusturdum sabah 7 de anca uykuya dala bildim

Ayşenur34

Kayıtlı Üye
rank
20 milik dış ikiside film cekemedikleri için kökünü göremiyor bu yüzden doğuma kdar sabredicen diyor haftam dediğin gbi çok var daha naisl dayanicam bilmiyorum dün akşam başladı sabah 7 de gözümü kapattım

Sabaha kdar elimde buz dişimi uyusturdum sabah 7 de anca uykuya dala bildim
Çok geçmiş olsun cnm annem karanfil yağı kullaniyodu çok iyi geliyodu dikkat et yutma ama annem pamuğa döküp dişin üstüne bırakıyordu sende dene istersen canm

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Hic birsey olmuyor canim benim de disime kanal yapmislardi cekilmesi gerekiyor simdi acik kalmis iltihap oldu dis etim. Ama sukur suan 37 haftaligim bir sikintim yok 😅

Tüm sayfalar yüklendi.