Erken doğum riski var mı gerçekten

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse53 tarafından oluşturulan Erken doğum riski var mı gerçekten başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,285 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum riski var mı gerçekten
Konbuyu başlatan Ayse53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Pınar.Hakan

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğim 34 +4 haftalığım ve basından bu yana diş ağrısı çektim doktor izni ile kanal tedavisi yaptırdım doktorum hiç birşey olmaz yaptır dedi boşu boşuna bu zamana kadar çekmişim şimdi çok iyiyim hamile kalmadan önce ilk yapılacaklar listesine diş tedavisi eklenmeli bence

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Dış çürüğü ve iltihabı erken doğum riskini artırıyormus ve çocuğun kilosuz doğumuna sebeb oluyormuş doğru mu arkadaşlar googlede öyle yazıyor bnm dişim çürüdü ve iltihap oldu müdahale yapılamiyor şuan ve aşırı ağrım oluyor bir şekilde idare ediyorum ama erken doğuma sebeb demesi beni korkuttu daha 23 haftalığım
Hiç birşey olmaz sitres yapma Google ne bakiyon adamı uçurumdan atiyo doğal yontemlerle hafifletmeye çalış karanfil gargara gibi birde magnezyum kullan süt yogurt bol tüket bebek annede yeteri kadar beslenemez kalsiyum alamazsa vücudundan anne dişleri den alırmış oda çürümeye sebep oluyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç birşey olmaz sitres yapma Google ne bakiyon adamı uçurumdan atiyo doğal yontemlerle hafifletmeye çalış karanfil gargara gibi birde magnezyum kullan süt yogurt bol tüket

Hiç birşey olmaz sitres yapma Google ne bakiyon adamı uçurumdan atiyo doğal yontemlerle hafifletmeye çalış karanfil gargara gibi birde magnezyum kullan süt yogurt bol tüket

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Dış çürüğü ve iltihabı erken doğum riskini artırıyormus ve çocuğun kilosuz doğumuna sebeb oluyormuş doğru mu arkadaşlar googlede öyle yazıyor bnm dişim çürüdü ve iltihap oldu müdahale yapılamiyor şuan ve aşırı ağrım oluyor bir şekilde idare ediyorum ama erken doğuma sebeb demesi beni korkuttu daha 23 haftalığım
Hayir ya bende iki cocukdada dislerim resmen kotu gune dusdu sukur hem klosu yerinde hemde 40 haftalikda geldi ama dis agrisina hamilelikde cekilmiyor 🤦🏻‍♀️

Hiç birşey olmaz sitres yapma Google ne bakiyon adamı uçurumdan atiyo doğal yontemlerle hafifletmeye çalış karanfil gargara gibi birde magnezyum kullan süt yogurt bol tüket bebek annede yeteri kadar beslenemez kalsiyum alamazsa vücudundan anne dişleri den alırmış oda çürümeye sebep oluyo

Aynen ben iki cocukdada dis agrisi gordim agzimda dis kalmadi ama sukur bu cocukda ne disleri curudu ne bir sey sut urunleri maqnezum hep tuketdim 😊😍

...

Moderator
Mod
rank
Geçmiş olsun canım.Benimde önceki hamileliğimde çürüğüm olmuştu.Erken doğum olmadı canım.

Tüm sayfalar yüklendi.