Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,853 kez görüntülenmiş, 255 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kasılmalar için yazmış canım adalat crono biraz rahatlatmadi mi
Şimdi içtim kasılmayı kesti şükür sadece ara ara kasık ağrısı oluyor helede ayağa kalktığımda bebeğin haraketi az bide dünden beri ama kalp atışları iyiydi şimdi de şeker filan yedim haraket etsin diye

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Şimdi içtim kasılmayı kesti şükür sadece ara ara kasık ağrısı oluyor helede ayağa kalktığımda bebeğin haraketi az bide dünden beri ama kalp atışları iyiydi şimdi de şeker filan yedim haraket etsin diye
Kasılma için magnezyumda kullaniyor musun canım
Araştırmalar hamilelik süresince yeterli oranda magnezyum almamanın erken doğum riskine, rahim kasılmalarına neden olabileceğini göstermektedir. Hamilelik süresince kan basıncı oldukça önemlidir. Magnezyum kan basıncının normal seviyelerde tutulmasına yardımcıdır.

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kasılma için magnezyumda kullaniyor musun canım
Araştırmalar hamilelik süresince yeterli oranda magnezyum almamanın erken doğum riskine, rahim kasılmalarına neden olabileceğini göstermektedir. Hamilelik süresince kan basıncı oldukça önemlidir. Magnezyum kan basıncının normal seviyelerde tutulmasına yardımcıdır.
Yok kuzum doktor vermedi magnezyum pazartesi son kez kontorle gidecem belki verir

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ağrım çok var kuzum gitmiyor ilaç etkisi gidince eski hâline döndü 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah kuzum 🤲🏻

Ağrım yok kuzum tek sıkıntı dediği gibi akıntı hala devam ediyor hele Kayra kasıklarıma tekme attıkça kasıklarım da sizlmaa ve akıntı daha cok geliyor çamur şeklinde anlamadım

Ah kuzum gece sancım vardı saat 3 den sknra gitti şükür oda 3. İlacın sayesinde sonra 5 de uyumuşum saat 7 gibi artık yemek yiyebilirsun dediler eşime verilen yemeği bile yedim valla nasıl aciktiysam😂😂
İyi olmana sevindim canim bol bol uzan dinlen bebis buyudukce tekmelerde can acıtıyor 🥰 çamur seklindeyse aktif kanama deildir daha onceki kanama anca çıkıyordur sitrese sokma kendini benimde cok geliyordu ilk gebeligimde kanamalar çamur gibi akıntılar sağlıkla kucağına versin allahim 🙏

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi olmana sevindim canim bol bol uzan dinlen bebis buyudukce tekmelerde can acıtıyor 🥰 çamur seklindeyse aktif kanama deildir daha onceki kanama anca çıkıyordur sitrese sokma kendini benimde cok geliyordu ilk gebeligimde kanamalar çamur gibi akıntılar sağlıkla kucağına versin allahim 🙏
Amin kuzum inşallah doktora göre çamur şeklinde gelme sebebi doğum belirtisi erken doğum riskin var ondan akıntı geliyor dedi aslında korkumda ondan balım 😘

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Çıktım ama yatakren ağrım yoktu şuan arabadayim çocuk karnından çıkacak gibi bir an önce eve gidip uzanmak istiyorum sancı sokuyor karnıma doktor ultrasonda gözüktüğü değil normal adet tarihi önemli orda 28 gözüküyor dedi 32 ye kadar beklemsi lazım dedi yoksa kilosu filan iyi ama ciğeri için bol bol dinlen yemek yerken arkana yastuk koy oturmak yasak dedi o çamur gibi gelen şey doğumun hala başlama ihtimalini gösteriyor Muş öyle dedi ondan geliyor o yüzden yayman lazım dedi bide ilaç verdi

Orası öyle de kuzum doktor son adet tarihini baz alarak şuan doğmasını istemiyoruz dedi ciğerleri ixin 32. Haftaya kadar sabretmeniz lazım dedi bakalım bol bol dinlen tek lavabo için kalk dedi
Canm ya. Doktorun dediklerini sakın kulak ardı etme. Dediği gibi bolca dinlen. Peki çamur gibi olan akıntı hala devam ediyor mu bide 32. Haftaya kadar beklemesi laızm derken 32. Hafta da doğum mu olacak

Annenler Ordu da değilmi cnm

Son düzenleme:

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canm ya. Doktorun dediklerini sakın kulak ardı etme. Dediği gibi bolca dinlen. Peki çamur gibi olan akıntı hala devam ediyor mu bide 32. Haftaya kadar beklemesi laızm derken 32. Hafta da doğum mu olacak

Annenler Ordu da değilmi cnm
Yok annemgil Ankara'da kuzum doktor en erken o zaman alabilriiz dedi kuzum hala devam ediyor canım ikinmam yasak mesela ayıptır söylemesi daha dmein büyük tuvaletini yaptım taharet alırken bu seferde sıvı şeklinde çamur renginde akıntı vardı direk yatağa yattım ilaç ağrıları kesti ama akıntıyı durdurmuyor

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum inşallah doktora göre çamur şeklinde gelme sebebi doğum belirtisi erken doğum riskin var ondan akıntı geliyor dedi aslında korkumda ondan balım 😘
Benim oğlum da 7 aya kadar ara ara geliyor du canim hmilelik boyunca progestan hap proluton iğne kan sulandırıcı kullanmistim aktif kanama deil o yüzden geliyor demişti 36 haftaya kadar icimde kaldi oğlan sag salim geldi dunyaya inşallah seninkid o haftalari bekler annesine kavusmak icin sabirsizlanmaz 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar