Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,850 kez görüntülenmiş, 255 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kıyamam yaa doğum yapana kadar sanırım herkesin bi sıkıntısı oluyo rabbim skıntısız en güzel sağlıklı şekilde zamanında nasp etsin hepimize 🤲😔
Amin kuzum doktor işte 32. Haftaa kadar sabret dedi en erken o zaman alabiliriz dedi inslahh bekler oğlum 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

32.haftayı görseydik canım en azından 🤲
Tek temennim benimde o kuzum 🤲🏻

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende endiseleniyorum bazen diyorum en azindan 32.haftayı bir görseydim inşaallah vaktinde gelirler kuzum 🤲
İnşallah kuzum stres yapma sende rabbim sağ salim almayi nasıl etsin inşallah şuan benim tek isteğim doğsa bile sağlığı yerinde olması 🤲🏻

Atanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun kuzum benim 🤲🏻😘

Kuzum çıktık ama doktor ilaç verdi ağrılarım hala var helede ayağa kalkınca bebek karnından çıkacak gibi oluyor vajinal camurumsu akıntı devam ediyor vajinam sızlıyor eskisi gibi anlamadım gitti uzanıyorum şuan oturmuyorum bile o zmaan bile vajinam sızlıyor 🤦🏻‍♀️🥺

Çıktık kuzum risk hala devam ediyor doktor en erken 32. Haftada alabilriiz doğuma dedi zaten hala dkgum belirtisi olan akıntı devam ediyor oturmak ve yürümek yasak tek yatmami söyledi bebek iyi şükür ilaç verdi banada annem gelecek yarın onunla Ankara'ya gidecem orda tedaviye alinacam
Rabbim yardımcınız olsun korusun sizi yolculuk yaparken de dikkat et

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Zaman durdu sanki 25 haftalik olcaz pazartesi inşaallah, aynen stres yapmamak lazım gercekten bebiş etkileniyor
Bizde bugün 28 olduk son adete göre 🤭🤭 masallah 30 az kaldı teyzesi sonra 10 hafta kalıyor Allah'ın izni ile 😍😍

Rabbim yardımcınız olsun korusun sizi yolculuk yaparken de dikkat et
Ederim kuzum merak etme annem gelecek o götürecek beni 😘

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bizde bugün 28 olduk son adete göre 🤭🤭 masallah 30 az kaldı teyzesi sonra 10 hafta kalıyor Allah'ın izni ile 😍😍

Ederim kuzum merak etme annem gelecek o götürecek beni 😘
Maşaallah kayraya 🥰 bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı Rabbim cümlemize nasip eylesin 🤲

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Muz yedim özellikle canım. Ceviz çok fazla yedim. Fındık yedim bide ama kavrulmamış olması gerekiyor canım. Nohut bezelye barbunya bu tür yicekler yedim canım. Ama mandalina kilo yapıyor kesinlikle yenilmesi gerekiyor canım
Aynı ben bende muz mandaline nar fındık aşırı yoğurt patates 😍😍 makarna oirasa ıspanak yiyorum durmadan bide haşlanmış yumurta 😍🤭

Maşaallah kayraya 🥰 bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı Rabbim cümlemize nasip eylesin 🤲
Amin kuzm amin 🤲🏻

Amin kuzm amin 🤲🏻

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Aynı ben bende muz mandaline nar fındık aşırı yoğurt patates 😍😍 makarna oirasa ıspanak yiyorum durmadan bide haşlanmış yumurta 😍🤭
Yumurtadan tiksindim yiyemiyorum ben. Ama haşlanmış patates ve digerlerini yiyorum bende. Bugün kontrol vardı kilosu 1 hafta önde gelişimi de 1 hafta önde gidiyor dedi doktor :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar