Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,847 kez görüntülenmiş, 255 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun kuzum benim 🤲🏻😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum çıktık ama doktor ilaç verdi ağrılarım hala var helede ayağa kalkınca bebek karnından çıkacak gibi oluyor vajinal camurumsu akıntı devam ediyor vajinam sızlıyor eskisi gibi anlamadım gitti uzanıyorum şuan oturmuyorum bile o zmaan bile vajinam sızlıyor 🤦🏻‍♀️🥺

Çıktık kuzum risk hala devam ediyor doktor en erken 32. Haftada alabilriiz doğuma dedi zaten hala dkgum belirtisi olan akıntı devam ediyor oturmak ve yürümek yasak tek yatmami söyledi bebek iyi şükür ilaç verdi banada annem gelecek yarın onunla Ankara'ya gidecem orda tedaviye alinacam
Yat dinlen canım kalkma diyosa kalkma herşey yoluna girer inşallah bende iki gün rahattım bugün gene ağrım var daha dönmemiş demisdi Dr dün kafası yukarda nasıl baskı yapiyo anlatamam ya

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yat dinlen canım kalkma diyosa kalkma herşey yoluna girer inşallah bende iki gün rahattım bugün gene ağrım var daha dönmemiş demisdi Dr dün kafası yukarda nasıl baskı yapiyo anlatamam ya
Al benden de o kadar valla ayakları kasıklarıma kafası mideme baskı yapıyir doktor daha küçük döner dedi hala ne zaman doğum pozisyonundan makat gelişe döndü onu düşünüyorum yaramaz oğlumun 🤦🏻‍♀️

Yumurtadan tiksindim yiyemiyorum ben. Ama haşlanmış patates ve digerlerini yiyorum bende. Bugün kontrol vardı kilosu 1 hafta önde gelişimi de 1 hafta önde gidiyor dedi doktor :)
Oy maşallah ya kuzum bizde şuan 28 olduk 27 haftalık iken 1500 du doktor 3 hafta dedi ileri diye o yüzden korkuyorum doktor gelişimi çok iyi diyor ama hala açılma nedenini bulamadılar bebekten kaynaklandığını sanmiyorlar benimde bu kadar önde olması korkutuyor iyi bir şey mi kötü mü kafamda deli sorular 🥺

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Oy maşallah ya kuzum bizde şuan 28 olduk 27 haftalık iken 1500 du doktor 3 hafta dedi ileri diye o yüzden korkuyorum doktor gelişimi çok iyi diyor ama hala açılma nedenini bulamadılar bebekten kaynaklandığını sanmiyorlar benimde bu kadar önde olması korkutuyor iyi bir şey mi kötü mü kafamda deli sorular 🥺
Canım doktorum bana gelişiminin önde olması güzel senin rahminde, sıkıntı var olurda kızın gelmek isterse gelişimi önde oldugu için çok sıkıntı olmucak demişti. Sıkıntı olmuş olsa, doktorun yemene içmene dikkat et diye uyarırdı. Benim doktorum herşeyi tek tek açıklıyor. Çevremdekiler bazen şaşırıyor böyle doktor varmı gerçekten helal olsun diyorlar. Çok dikkatli ve garantici Bi doktorum var. Senin doktorun da muhtemelen çok dikkatli dediklerini yap canım. Kilosu saglıgı yerindeyse hiççç korkma. Bu devrin bebişleri çok yaramaz annelerini birazcık yoruyor :) Canları sag olsun onların 🧚‍♀️😘

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım doktorum bana gelişiminin önde olması güzel senin rahminde, sıkıntı var olurda kızın gelmek isterse gelişimi önde oldugu için çok sıkıntı olmucak demişti. Sıkıntı olmuş olsa, doktorun yemene içmene dikkat et diye uyarırdı. Benim doktorum herşeyi tek tek açıklıyor. Çevremdekiler bazen şaşırıyor böyle doktor varmı gerçekten helal olsun diyorlar. Çok dikkatli ve garantici Bi doktorum var. Senin doktorun da muhtemelen çok dikkatli dediklerini yap canım. Kilosu saglıgı yerindeyse hiççç korkma. Bu devrin bebişleri çok yaramaz annelerini birazcık yoruyor :) Canları sag olsun onların 🧚‍♀️😘
Amin kuzum normalde kendi doktorum bana sıkıntı yok dedi 26 haftalık iken 1100 Gramdı maşallah dedi ama 1 hafta sonra bu ağrılar yüzünden acilden giriş yaptım doktorum çıkmıştı çoktan diğer doktor çok iyi ilgilendi ama tabiki kendi doktrlun kadar olmuyor kuzum ama dediğin gibi benim de rahimde sıkıntı var bebek şükür iyi 🤲🏻 canları sağolsun da geriis boş balım 😍

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün geceden beri vajinal ağrım vardı bugün saat 3 gibi kanama başladı doktora geldim bebek 28 haftalık ama 30 haftalık ölçümleri dedi alttan muayne ile baktı açılman var dedi kanama hâlâ devam ediyor NST ye bağlandım sancı çıktı ki var zaten bide ciğer geliştirici iğne vurdular 🤦🏻‍♀️ şimdi başka hastaneye sevk etti serum bitsin oraya ambulans ile sevk başlayacak ve inanılmaz korkuyorum .. doktor dün neden gelmedim diye sordu siz siz olun ufak bir Ağrı da bile gidin kanama olmasa yine gelmeyecektim ben. Nolur dua edin erken gelmesin çok küçük daha🤲🏻
Bende öyle dün karın ağrısı ile gittim karnımın altı öyle acıyordu ki bi baktım rahmimde kısalma varmış erken doğum riski diye iki gün hastanede yattım ve bi çöp bile. Kaldırmamam lazım sürekli istirahat 24 haftalık hamileyim doğuma kadar bu şekilde ne yapıcam bilmiyorum Allah'ım evlatlarımızı bizi korusun inşallah😔😔😔

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende öyle dün karın ağrısı ile gittim karnımın altı öyle acıyordu ki bi baktım rahmimde kısalma varmış erken doğum riski diye iki gün hastanede yattım ve bi çöp bile. Kaldırmamam lazım sürekli istirahat 24 haftalık hamileyim doğuma kadar bu şekilde ne yapıcam bilmiyorum Allah'ım evlatlarımızı bizi korusun inşallah😔😔😔
Rabbim yardımcın olsun bakacak biri varsa baksın kuzum sanada çok küçükler dqha minikler 🥺🥺 Allah'ım vaktinde kucağımıza almayı nasip etsin 🤲🏻

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum normalde kendi doktorum bana sıkıntı yok dedi 26 haftalık iken 1100 Gramdı maşallah dedi ama 1 hafta sonra bu ağrılar yüzünden acilden giriş yaptım doktorum çıkmıştı çoktan diğer doktor çok iyi ilgilendi ama tabiki kendi doktrlun kadar olmuyor kuzum ama dediğin gibi benim de rahimde sıkıntı var bebek şükür iyi 🤲🏻 canları sağolsun da geriis boş balım
Aynen canım doktorum 3 boyutlu da gösteriyor 2 kez gittik cadı yüzünü açmadı 2 gidişimizde dün birazcık gösterdi dudagını burnunu flan gördük dünden beri nasıl degişigim anlatamam. Nts de kalp atışı düşmeye başladı ödüm koptu birşey oluyor diye. Megersem yer degiştirmiş. Annelik gerçekten bambaşka Bi duygu. İnsan kendini düşünmüyor çocuguna birşey olucak diye ödü kopuyor. Ama hiç merak etme senin bebişine erken flan gelmicek derya demişti dersin :)

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen canım doktorum 3 boyutlu da gösteriyor 2 kez gittik cadı yüzünü açmadı 2 gidişimizde dün birazcık gösterdi dudagını burnunu flan gördük dünden beri nasıl degişigim anlatamam. Nts de kalp atışı düşmeye başladı ödüm koptu birşey oluyor diye. Megersem yer degiştirmiş. Annelik gerçekten bambaşka Bi duygu. İnsan kendini düşünmüyor çocuguna birşey olucak diye ödü kopuyor. Ama hiç merak etme senin bebişine erken flan gelmicek derya demişti dersin :)
İnşallah balım inşallah gününde doğarsa derya teyzesi seni dinledi derim 🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar