Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,289 kez görüntülenmiş, 255 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü
Kızlar dün geceden beri vajinal ağrım vardı bugün saat 3 gibi kanama başladı doktora geldim bebek 28 haftalık ama 30 haftalık ölçümleri dedi alttan muayne ile baktı açılman var dedi kanama hâlâ devam ediyor NST ye bağlandım sancı çıktı ki var zaten bide ciğer geliştirici iğne vurdular 🤦🏻‍♀️ şimdi başka hastaneye sevk etti serum bitsin oraya ambulans ile sevk başlayacak ve inanılmaz korkuyorum .. doktor dün neden gelmedim diye sordu siz siz olun ufak bir Ağrı da bile gidin kanama olmasa yine gelmeyecektim ben. Nolur dua edin erken gelmesin çok küçük daha🤲🏻
Canım inşallah düzelir ya şuan nasıl oldun

Sybm

Guest
rank
Kızlar dün geceden beri vajinal ağrım vardı bugün saat 3 gibi kanama başladı doktora geldim bebek 28 haftalık ama 30 haftalık ölçümleri dedi alttan muayne ile baktı açılman var dedi kanama hâlâ devam ediyor NST ye bağlandım sancı çıktı ki var zaten bide ciğer geliştirici iğne vurdular 🤦🏻‍♀️ şimdi başka hastaneye sevk etti serum bitsin oraya ambulans ile sevk başlayacak ve inanılmaz korkuyorum .. doktor dün neden gelmedim diye sordu siz siz olun ufak bir Ağrı da bile gidin kanama olmasa yine gelmeyecektim ben. Nolur dua edin erken gelmesin çok küçük daha🤲🏻
KUrban olurum dualarımız seninle cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kayra bey aceleci demek ki annesini merak etmiş erken gelmek istiyor 🥰Stres yapma canım benim herşey olacağına varır ilaçlarla durdururlar inşallah 🙏 erken doğupta sağlıklı büyüyen gelişen bir süre bebek var. Rabbim neylerse güzel eyler. Hakkınızda hayırlı olsun inşallah 🙏 dualarım seninle🥰❤️
Baya aceleci teyzesi gelişimi çok iyi dedi doktor NST de sancı yoj ama bende olduğu için ilaç verecekler 4 saat ara ile Kayra bey karnımda ters dönmüş 🤦🏻‍♀️
Kayra bey aceleci demek ki annesini merak etmiş erken gelmek istiyor 🥰Stres yapma canım benim herşey olacağına varır ilaçlarla durdururlar inşallah 🙏 erken doğupta sağlıklı büyüyen gelişen bir süre bebek var. Rabbim neylerse güzel eyler. Hakkınızda hayırlı olsun inşallah 🙏 dualarım seninle🥰❤️

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
C
Canim benim zamanjnda gelir insallah pasa 👶🏻🙏bugun bende bayyaaa is yaptim agrim coktu azaldida ins birsey olmaz

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun kuzum yeniden NST ye bağladılar bakalım hayırlısı ama bel ağrım ve kasık ağrım çok fazla 1 cmlik açıklık var dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah kuzum 🤲🏻

İnşallah kuzum sancım olmasa sıkıntı yokta 🥺

Ay kuzum vajinal ağrısını dün gece 3 saat çektim ben ne oldu ise o zaman oldu büyük ihtimalle kasık ağrısı ve bel ağrısı da eklendi üstüne kanama şuan hala var kanama bakalım ne olacak
İnşallah bisey olmucak içini ferah tut

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Canım inşaallah gününde gelir Rabbim acil şifalar versin 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bak sakin yorma kendini kizacam ya😣korkma kuzum oyle olan arkadaslara igne falan yapiyolar haftasını tamamliyolar allahin izniyle. Benim gorumcemin kizi tuvalet disinda ayaga bilr kalkmiyodu sende oyle yapacaksın kuzum bak sonuna yaklastin dikkat et allahn izniyle vaktinde gelecek kayramiz❤
Ya kuzum yormuyorum ki beni evde görsen yatıyorum sadece dün oldu ne oldu ise zaten şuan ters dönmüş iğne vurdular ciğeri için bana ağrı kessin diye ilaç veddiker ama hic bir use yaramıyor sırtım belim kasıklarım çok ağrıyor

Rabbim korktuqun kapıya uqratmasin insaAllah kuşum wakti zamanını bekler kuzum 🤲♥️ birden biremi oldu yoksa aqir islermi yaptın kuşum
Birden oldu canım zaten önceden normal ara ara gelen ağrıları oluyordu ama geçiyordu dün gece 3 Saat vajinal sancı dolgunluk sizlmaa çektim uyuyamadım resmen sabah da kasık agrisi vardı ama az kanamadan sonra bell kasık karin çevremde olmaya başladı şuan yatıyorum bakalım ne olacak

Yaaa çok üzüldüm kuzum bnm dualrimiz sizinle insallh erken gelmez ya
İnşaallah canım inşaallah erken gelmez

Canım inşallah düzelir ya şuan nasıl oldun
Ağrım hala var kuzum belim ve sırtım kopuyor resmen uzanıyorum ama banamisin demiyor kasıklarım da sancı var arada vajinamjn sol tarafjna sancı giriyor doktor ağrıyı kesecez dedi kesmeye calisacaz dedi doğrusu bakalım

İnşallah bisey olmucak içini ferah tut
İnşallah kuzum ters dönmüş karnımda doktor şuan ters dedi 🤦🏻‍♀️

Canım inşaallah gününde gelir Rabbim acil şifalar versin 🤲
İnşallah kuzm Allah razı olsun 🤲🏻

Bide doktor alttan muaynede baktı yumuşama var dedi kötü bir şey mi bu 🤦🏻‍♀️

Bide doktor alttan muaynede baktı yumuşama var dedi kötü bir şey mi bu 🤦🏻‍♀️

Son düzenleme:

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Tutamıyorlar mi canım biraz daha ☹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar