Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,413 kez görüntülenmiş, 255 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar dün geceden beri vajinal ağrım vardı bugün saat 3 gibi kanama başladı doktora geldim bebek 28 haftalık ama 30 haftalık ölçümleri dedi alttan muayne ile baktı açılman var dedi kanama hâlâ devam ediyor NST ye bağlandım sancı çıktı ki var zaten bide ciğer geliştirici iğne vurdular 🤦🏻‍♀️ şimdi başka hastaneye sevk etti serum bitsin oraya ambulans ile sevk başlayacak ve inanılmaz korkuyorum .. doktor dün neden gelmedim diye sordu siz siz olun ufak bir Ağrı da bile gidin kanama olmasa yine gelmeyecektim ben. Nolur dua edin erken gelmesin çok küçük daha🤲🏻
Canım kilosuna ne dedi doktor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün geceden beri vajinal ağrım vardı bugün saat 3 gibi kanama başladı doktora geldim bebek 28 haftalık ama 30 haftalık ölçümleri dedi alttan muayne ile baktı açılman var dedi kanama hâlâ devam ediyor NST ye bağlandım sancı çıktı ki var zaten bide ciğer geliştirici iğne vurdular 🤦🏻‍♀️ şimdi başka hastaneye sevk etti serum bitsin oraya ambulans ile sevk başlayacak ve inanılmaz korkuyorum .. doktor dün neden gelmedim diye sordu siz siz olun ufak bir Ağrı da bile gidin kanama olmasa yine gelmeyecektim ben. Nolur dua edin erken gelmesin çok küçük daha🤲🏻
Kuzum çok geçmiş olsun merak etme allhin izniyle ağrılarını durdururlar bnde öyle oldum ve hastanede yattım üç gün ciğer geliştirici iğne serum hap üç günüm böyle geçti gittiğimde 30 haftaliktim ama şuan allha şükür 35 i gördük

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kuzum çok geçmiş olsun merak etme allhin izniyle ağrılarını durdururlar bnde öyle oldum ve hastanede yattım üç gün ciğer geliştirici iğne serum hap üç günüm böyle geçti gittiğimde 30 haftaliktim ama şuan allha şükür 35 i gördük
Şükür kuzum inşallah bizde öyle oluruz erken gelmesin de ben ağrıya sanciya razıyım 🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.