Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,986 kez görüntülenmiş, 255 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah ağrın kesilir dinlendiğinde geçer umarım hiç beklemezdim böyle bişey beraber doğum yapacaktık 🥺 umarım sağlıkla gelir içini ferah tut canım
İnşallah kzuum ama ders oldu bana bu dün gece 3 saat vajina ağrısı çektim bugün kanama olmasa gelmicekgim diye ağrıya rağmen doktor kanamayı bekleme keşke dün ilk ağrı olduğunda. Gelseydin dedi ilk gebelik olunca insan bilemiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah beraber doguracaz Kayra'yı tembih ediyorym merak etme gelme diye bakalım annesini dinleyecek mi

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ya kuzum yormuyorum ki beni evde görsen yatıyorum sadece dün oldu ne oldu ise zaten şuan ters dönmüş iğne vurdular ciğeri için bana ağrı kessin diye ilaç veddiker ama hic bir use yaramıyor sırtım belim kasıklarım çok ağrıyor

Birden oldu canım zaten önceden normal ara ara gelen ağrıları oluyordu ama geçiyordu dün gece 3 Saat vajinal sancı dolgunluk sizlmaa çektim uyuyamadım resmen sabah da kasık agrisi vardı ama az kanamadan sonra bell kasık karin çevremde olmaya başladı şuan yatıyorum bakalım ne olacak

İnşaallah canım inşaallah erken gelmez

Ağrım hala var kuzum belim ve sırtım kopuyor resmen uzanıyorum ama banamisin demiyor kasıklarım da sancı var arada vajinamjn sol tarafjna sancı giriyor doktor ağrıyı kesecez dedi kesmeye calisacaz dedi doğrusu bakalım

İnşallah kuzum ters dönmüş karnımda doktor şuan ters dedi 🤦🏻‍♀️

İnşallah kuzm Allah razı olsun 🤲🏻

Bide doktor alttan muaynede baktı yumuşama var dedi kötü bir şey mi bu 🤦🏻‍♀️

Bide doktor alttan muaynede baktı yumuşama var dedi kötü bir şey mi bu 🤦🏻‍♀️
Açıklık kac cmmis kuzum🤔

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kzuum ama ders oldu bana bu dün gece 3 saat vajina ağrısı çektim bugün kanama olmasa gelmicekgim diye ağrıya rağmen doktor kanamayı bekleme keşke dün ilk ağrı olduğunda. Gelseydin dedi ilk gebelik olunca insan bilemiyor

İnşallah beraber doguracaz Kayra'yı tembih ediyorym merak etme gelme diye bakalım annesini dinleyecek mi
Dinler umarım maşallah büyümüşte doğru söylüyorsun ilk olunca bilemiyorsun ama ne bilim herzamanki bir ağrı değilse gitmeli bir sebebide vardır belki duruken böyle olması tuhaf

Gökçen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün geceden beri vajinal ağrım vardı bugün saat 3 gibi kanama başladı doktora geldim bebek 28 haftalık ama 30 haftalık ölçümleri dedi alttan muayne ile baktı açılman var dedi kanama hâlâ devam ediyor NST ye bağlandım sancı çıktı ki var zaten bide ciğer geliştirici iğne vurdular 🤦🏻‍♀️ şimdi başka hastaneye sevk etti serum bitsin oraya ambulans ile sevk başlayacak ve inanılmaz korkuyorum .. doktor dün neden gelmedim diye sordu siz siz olun ufak bir Ağrı da bile gidin kanama olmasa yine gelmeyecektim ben. Nolur dua edin erken gelmesin çok küçük daha🤲🏻
Cokk geçmiş olsun ya inslh bekletirler inslh bisy olmaz

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

Benimde geçen bir hafta ağrıdı şiddetli geçti gitti şimdi ben çok onemsemedim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün geceden beri vajinal ağrım vardı bugün saat 3 gibi kanama başladı doktora geldim bebek 28 haftalık ama 30 haftalık ölçümleri dedi alttan muayne ile baktı açılman var dedi kanama hâlâ devam ediyor NST ye bağlandım sancı çıktı ki var zaten bide ciğer geliştirici iğne vurdular 🤦🏻‍♀️ şimdi başka hastaneye sevk etti serum bitsin oraya ambulans ile sevk başlayacak ve inanılmaz korkuyorum .. doktor dün neden gelmedim diye sordu siz siz olun ufak bir Ağrı da bile gidin kanama olmasa yine gelmeyecektim ben. Nolur dua edin erken gelmesin çok küçük daha🤲🏻
Çok geçmiş olsun canım şimdi durumun nasıl erken doğum riskin varmıydı yoksa birden bire mi bu şekilde gelişti

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun kuzumm inşallah zamanında sağlıkla gelsin minnoşun 🌺
İnşallah kuzum
Dinler umarım maşallah büyümüşte doğru söylüyorsun ilk olunca bilemiyorsun ama ne bilim herzamanki bir ağrı değilse gitmeli bir sebebide vardır belki duruken böyle olması tuhaf
Orası öyle kuzum ama ara ara olsa bile ağrım oluyordu tek fark gelip gidiyordu dün gece geldi bir daha gitmedi zaten her şeyde vardır bir hayır diyorum bakalım

Çok geçmiş olsun canım şimdi durumun nasıl erken doğum riskin varmıydı yoksa birden bire mi bu şekilde gelişti
Birden gelişti normalde geçen hafta kontrolde dokforum her şey normal dedi ama dün gece başlayan ve geçmeyen bir Ağrı oluştu bugünde kanama açılma işte sonuç hastanedeyim şuan

Benimde geçen bir hafta ağrıdı şiddetli geçti gitti şimdi ben çok onemsemedim
Yarın Allah'ın izni ile sağ salim çıkarsam inşallah doğum olmadan artık gelen giden ağrı az bile olsa gelecek direk doktora stresle yaşayamam insan korkuyor bugün ki yaşadığım korkuyu hayatım boyunca yaşamadım sanırım Allah'ım hiç bir anneye yaşatmasın inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar