Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,841 kez görüntülenmiş, 255 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kzuum ama ders oldu bana bu dün gece 3 saat vajina ağrısı çektim bugün kanama olmasa gelmicekgim diye ağrıya rağmen doktor kanamayı bekleme keşke dün ilk ağrı olduğunda. Gelseydin dedi ilk gebelik olunca insan bilemiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah beraber doguracaz Kayra'yı tembih ediyorym merak etme gelme diye bakalım annesini dinleyecek mi
İnşallah canım hakkında hayırlısı olsun inşallah 😞

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah Kayra beyde bekler kuzum tek temennim o sancım hala var 2 tane sancılar geçsin diye ilaç verdiler ama faydası olmadı sanırım 😔

Elimden geldiğince stres yapmamaya çalışıyorum kuzum ama sancılar korkutuyor 🤦🏻‍♀️
Nazar falan mı değdi ne oldu ya kıyamam herşey yolundayken bi anda böyle olman rabbim hayırlısı nasip etsin bol bol dua et oku üfle kendine

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Kızlar dün geceden beri vajinal ağrım vardı bugün saat 3 gibi kanama başladı doktora geldim bebek 28 haftalık ama 30 haftalık ölçümleri dedi alttan muayne ile baktı açılman var dedi kanama hâlâ devam ediyor NST ye bağlandım sancı çıktı ki var zaten bide ciğer geliştirici iğne vurdular 🤦🏻‍♀️ şimdi başka hastaneye sevk etti serum bitsin oraya ambulans ile sevk başlayacak ve inanılmaz korkuyorum .. doktor dün neden gelmedim diye sordu siz siz olun ufak bir Ağrı da bile gidin kanama olmasa yine gelmeyecektim ben. Nolur dua edin erken gelmesin çok küçük daha🤲🏻

Kızlar dün geceden beri vajinal ağrım vardı bugün saat 3 gibi kanama başladı doktora geldim bebek 28 haftalık ama 30 haftalık ölçümleri dedi alttan muayne ile baktı açılman var dedi kanama hâlâ devam ediyor NST ye bağlandım sancı çıktı ki var zaten bide ciğer geliştirici iğne vurdular 🤦🏻‍♀️ şimdi başka hastaneye sevk etti serum bitsin oraya ambulans ile sevk başlayacak ve inanılmaz korkuyorum .. doktor dün neden gelmedim diye sordu siz siz olun ufak bir Ağrı da bile gidin kanama olmasa yine gelmeyecektim ben. Nolur dua edin erken gelmesin çok küçük daha🤲🏻
Cnmsın kıyamam ya çok üzüldüm valla. Ama hiç canını sıkma sadece Allah'a sığın ve dua et. Dualarım seninle. Rabbim hayırlı olanı versin. Daha 2.buçuk ay var inşallah kanama durur. Herşey yoluna girer. Ve paşamız vaktinde gelir. Dediğim gibi korkma dualarım seninle cnm... Ve beni haberdar etmeyi unutma

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cnmsın kıyamam ya çok üzüldüm valla. Ama hiç canını sıkma sadece Allah'a sığın ve dua et. Dualarım seninle. Rabbim hayırlı olanı versin. Daha 2.buçuk ay var inşallah kanama durur. Herşey yoluna girer. Ve paşamız vaktinde gelir. Dediğim gibi korkma dualarım seninle cnm... Ve beni haberdar etmeyi unutma
İnslalah kuzum kanama durmuştu 1 saate yakın daha demin çamur şeklinde gelmeye başladı ağrılarım aynı ilaç almadan önceki halime döndü ne yapacağımı cidden bilmiyorum 🤦🏻‍♀️

Nazar falan mı değdi ne oldu ya kıyamam herşey yolundayken bi anda böyle olman rabbim hayırlısı nasip etsin bol bol dua et oku üfle kendine
Bizde anlamadik kuzum bı anda neden böyle oldu 🥺

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
İnslalah kuzum kanama durmuştu 1 saate yakın daha demin çamur şeklinde gelmeye başladı ağrılarım aynı ilaç almadan önceki halime döndü ne yapacağımı cidden bilmiyorum 🤦🏻‍♀️

Bizde anlamadik kuzum bı anda neden böyle oldu 🥺
Yapacağın tek şey sakin olup stres yapmamak. Korkudan da ağrı olur sakın korkma. Benide korkuttun şuan. Bazen bendede kasık ağrısı oluyor ama bendeki hafif ve ara ara oluyor. Annem yavaş yavaş doğum yaklaşıyor diye kemikler açılıyor o yüzden oluyor demişti. Kızımda da olmuştu ama kızımda 8. Ayda başladı kasık ağrısı bunda daha yedi deyim ara ara başladı

Yapacağın tek şey sakin olup stres yapmamak. Korkudan da ağrı olur sakın korkma. Benide korkuttun şuan. Bazen bendede kasık ağrısı oluyor ama bendeki hafif ve ara ara oluyor. Annem yavaş yavaş doğum yaklaşıyor diye kemikler açılıyor o yüzden oluyor demişti. Kızımda da olmuştu ama kızımda 8. Ayda başladı kasık ağrısı bunda daha yedi deyim ara ara başladı
Sen noldu da böyle oldun. Ağır mı kaldırdın. Kendini mi yordun

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Sen noldu da böyle oldun. Ağır mı kaldırdın. Kendini mi yordun
Hiç bir şey yapmadım inanır mısın dün gece ansızın vajinamda sızlama başladı 3 saat ağrısından uyuyamadım sonra geçti o ara uyumuşum sbaah bı kalktım kasık bel ağrısı var sonra kanama zaten aslında ara ara oluyordu bende bu vajina agriis ve kasık ağrısı ama ben ciddiye almamıştım 🤦🏻‍♀️

Nasıl oldun canım?
Ağrım var hala kuzum yaklaşık yarım saattir de yine çamur şeklinde akıntı gelmeye başladı

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Hiç bir şey yapmadım inanır mısın dün gece ansızın vajinamda sızlama başladı 3 saat ağrısından uyuyamadım sonra geçti o ara uyumuşum sbaah bı kalktım kasık bel ağrısı var sonra kanama zaten aslında ara ara oluyordu bende bu vajina agriis ve kasık ağrısı ama ben ciddiye almamıştım 🤦🏻‍♀️

Ağrım var hala kuzum yaklaşık yarım saattir de yine çamur şeklinde akıntı gelmeye başladı
Ne diyim bilemedim kuzum. İnan en az senin kadar üzgün ve tedirginim. Ama inşallah bişey olmaz. Bu gecelik hastanede kalırsın sabaha da bişeyin kalmaz. Kendini yormamak şartıyla taburcu ederler seni. Temennim o. Dua ediyorum senin için. Kimse yokmu cnm yanında seni teselli edicek. Avutacak.

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım çok üzüldüm sağlıklı doğsun inşallah 🙏🤲

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ne diyim bilemedim kuzum. İnan en az senin kadar üzgün ve tedirginim. Ama inşallah bişey olmaz. Bu gecelik hastanede kalırsın sabaha da bişeyin kalmaz. Kendini yormamak şartıyla taburcu ederler seni. Temennim o. Dua ediyorum senin için. Kimse yokmu cnm yanında seni teselli edicek. Avutacak.
Eşim var kuzum oda korkuyor ama belli etmiyor annem gelecek yarın Ankara'dan

İnşallah canım çok üzüldüm sağlıklı doğsun inşallah 🙏🤲
İnşallah kuzum 🤲🏻

Şimdi doktor geldi doğum sancısı değil dedi ağrıların karnımda sertleşme yokmuş sanırım öyle dedi bebek ters ve büyüyor dedi ondan olabilir dedi bakalım ne diyecek sonra yeniden NST ye bağlandım şuan

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.