Sorum var Erken dogum riski

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde $eyma. .. tarafından oluşturulan Erken dogum riski başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 302 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken dogum riski
Konbuyu başlatan $eyma. ..
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bademli süt

$eyma. ..

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar 33+4gunluk hamileyim erken doğum riskim var doktorum progestan başladı 2gundur akıntı ile iç çamaşırım ıslanıyor daha önce de akıntım olurdu ama ıslanma yoktu acaba suyum mu gidiyor daha önce yaşayan var mı

Canım doktoruna danış su da olabilir normal akıntı da riskin olduğu için görün derim
Slm kızlar 33+4gunluk hamileyim erken doğum riskim var doktorum progestan başladı 2gundur akıntı ile iç çamaşırım ıslanıyor daha önce de akıntım olurdu ama ıslanma yoktu acaba suyum mu gidiyor daha önce yaşayan var mı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Progestan kullanırken akıntı çoğalabilir. İlacın fazlası dışarı atılıyor canım ama şu gibiyse doktoruna danış riskli bir durum

Emine26

Kayıtlı Üye
rank
Ben de ilk haftalarda progestan kullandım. Normal zamanda olan akıntim 2 kat arttı aynı zamanda yanma vs de oldu. Bazen berrak bazen sarımtırak geliyordu. Haftan yüksek olduğu için endişen varsa acile gidip su mu akıntı mı öğrenebilirsin biraz rahatlamanı sağlar. Endişe ve stres bebeğe zarar verir. Rahatlamalısın doktorun ne dediyse onu yapmalısın.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum doktora görün bakalım ne olur ne olmaz

Bademli süt

Kayıtlı Üye
rank
Ben gebeliğin başından beri kullanıyorum progestan da sulandırıp akıntı yapıyor sarı ve kokulu değilse enfeksiyon da yoktur canım doktorum normal dedi bana progestan kaynaklıdır büyük ihtimalle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar