Erken doğum riski

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Erken doğum riski başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,487 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum riski
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba ben 33 haftalık gebeyim. Erken doğum riskim vardı doktora gittim beni hastaneye yatırdı 4 gün kaldım kontrollü bir şekilde çıktım 4 günün sonunda. Kuzenimde gebe 27 haftalık onunda aynı olmuş erken doğum riski var ama onda kanamada olmuş ama doktoru sadece ilaç yazıp ewe göndermiş sizce neden olabilir

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba ben 33 haftalık gebeyim. Erken doğum riskim vardı doktora gittim beni hastaneye yatırdı 4 gün kaldım kontrollü bir şekilde çıktım 4 günün sonunda. Kuzenimde gebe 27 haftalık onunda aynı olmuş erken doğum riski var ama onda kanamada olmuş ama doktoru sadece ilaç yazıp ewe göndermiş sizce neden olabilir
Doktor dan kaynaklı o daha riski başka doktora da gitseymiş keşke kanama olunca mutlaka yatış yapılır ALLAH yardımcınız olsun InşaALLAH malesef böyle sorumsuz doktorda var can bu ihmale gelmez

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Senin kanaman olmadığı halde 4 gün yatış vermiş o doktoru değiştirsin kanama oldu mu izin vermiyorlar kolay kolay

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Doktor dan kaynaklı o daha riski başka doktora da gitseymiş keşke kanama olunca mutlaka yatış yapılır ALLAH yardımcınız olsun InşaALLAH malesef böyle sorumsuz doktorda var can bu ihmale gelmez
Gitmemiş eve gelmiş o yüzden dedim acaba benim doktor mu çok hassas acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin kanaman olmadığı halde 4 gün yatış vermiş o doktoru değiştirsin kanama oldu mu izin vermiyorlar kolay kolay
Kanamam olmadı ama sancım çoktu bebek tehlikeye girmesin diye beni yatırdı.

Mlkmlk

Guest
rank
Benimde erken doğum riskim 28 de başladı 33+3 de doğum yapmıştım .kanamalarda doktorum mutlaka yatırıyordu hatta ciğer geliştirici iğne bile olmuştum . Kan az gelse bile doktorum ciddiye alıyordu .

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Bende yattım hastanede canım 34 te başladı benimde erken doğum riskim ama 36 ya kadar durabildi içeride geçen hafta pazartesi doğum yaptım küvezde şuan Allah nasip ederse perşembe çıkıcak

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım drunu değiştirsin bence ihmale gelmez bu tür durumlar sağlıkla alırsınız kucağınıza inşallah ikinizde 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar