Sorum var Erken doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Erken doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,402 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar 35 haftada doğdu kuzucum,önce suyum geldi evde durduk yere bir bardak kadar su boşaldı hemen doktora gittik önce normal dogum dediler suni sancı verdiler 17 saat sancı çektim açıklığın çok iyi dedi gelip gidip parmak atti ,sonra sabaha doğru alicaz dedi guvenmistim ebelere biri gelip karnımı bastırdı ve bebek kafası aşağıda çok güzel dedi kalktım hareket yaptım dolaştım hazırdım yani 8 cm ol alicaz dedi 5 yada 6 gibisin dedi ,gelen giden parmak soktu kan geldi peçete de yoktu enfeksiyon oldum kesin sonra benden kan gelmesi normal dedi sabah bidaja gelicem yanına dedi nöbet değişimi olmuş erkek doktor geldi ve bebek ölür sezeryan olmazsan dedi apar topar aldılar şuan kuvezde ve solunum sorunu yaşıyor ,erken doğduğu icin akciğerleri henüz gelişmemiş dedi doktor,çok korkuyorum varmı bu durumda olan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Hic korkma cnm haftasi hic okadarda kucuk degil benim ikizlerim 27 haftalij dogdu teki vefat etti ama kizim yasadi hemde hic ciger gelistirici igne bile vurmadan yiyecek ekmegi bu dunyasa rizki varsa hic bisey olmaz merak etme sen strese girme sutunu bolca sag cabuk toparlanmasina yardim et simdi senin sutune ve sevgine muhtac annesi
Allah razı olsun destek oldu bu mesajiniz kendimi tamamen birakmistim sütüm de gelmiyor diye ama Rabbim kimseyi evlatsiz bırakmasın

Kuzum gözün aydın rabbim analı babalı büyütsün inşallah hayırlı evlat olsun iyi olur da bebeğin beraber sağlıkla çıkarsınız hastaneden inşallah
Amin canım Allah razı olsun darısı seninde başına inşallah

Kuzum gözün aydın rabbim analı babalı büyütsün inşallah hayırlı evlat olsun iyi olur da bebeğin beraber sağlıkla çıkarsınız hastaneden inşallah
Öncelikle bebeğin analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah Rabbim 🤲 O durumda değilim canım ama başımdan geçti son doğumum da 35+2 günlük doğdu ilk 3 gün yoğun bakımda kuvez de yatı 2 günde normal yattı bide benim tüm doğumlar sezeryan di ilk yürüyüşte onu görmeye gittim bütün acılara dayanarak Rabbim kuzucuk una şafi adı ile şifalar versin inşallah 🤲 sana da sabır versin asla kendini salıp ağlama yoksa daha kötü olursun bol bol yürüyüş yap su iç ki sütü n gelsin sağ ver hemşireler e
Allah sizden razı olsun kızlar insana bu durumda destek mesajı atmaniz paha biçilemez Rabbim hepimizin acılarını hafifletsin .kuvezde gördüğüm bütün bebislere en içten dualarımı yaptım gervekten çeken bilir derlerdi şuan daha iyi anlıyorum

Öncelikle bebeğin analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah Rabbim 🤲 O durumda değilim canım ama başımdan geçti son doğumum da 35+2 günlük doğdu ilk 3 gün yoğun bakımda kuvez de yatı 2 günde normal yattı bide benim tüm doğumlar sezeryan di ilk yürüyüşte onu görmeye gittim bütün acılara dayanarak Rabbim kuzucuk una şafi adı ile şifalar versin inşallah 🤲 sana da sabır versin asla kendini salıp ağlama yoksa daha kötü olursun bol bol yürüyüş yap su iç ki sütü n gelsin sağ ver hemşireler e
Allah sizden razı olsun kızlar insana bu durumda destek mesajı atmaniz paha biçilemez Rabbim hepimizin acılarını hafifletsin .kuvezde gördüğüm bütün bebislere en içten dualarımı yaptım gervekten çeken bilir derlerdi şuan daha iyi anlıyorum

Rabbim şifa versin inşallah kuzum sağ salim kavuşursunuz inşallah
Amin canım saolasin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah razı olsun destek oldu bu mesajiniz kendimi tamamen birakmistim sütüm de gelmiyor diye ama Rabbim kimseyi evlatsiz bırakmasın

Amin canım saolasin
Sağol kuzum Allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar