Sorum var Erken dogumm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice🌸🌸 tarafından oluşturulan Erken dogumm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,752 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken dogumm
Konbuyu başlatan Hatice🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bademli

Hatice🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Muhtemelen küveze girer kuzum endişe etme herşey yoluna girer inşallah rabbim gönlüne göre versin inşallah kuzum 🥰
Amin canim insallah dua edin ❤
Amin canim insallah insanin elinde degil ki hem cok kucuk kalmis 1500 gr hem erken dogum nasil.olur bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardımcın Olsun Kuzum🤲
Amin canim insallah

Merve taş

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar merhaba. 34 haftalik hamileyim bebegimin geriden geldigini soylediler perinatolojiye gittim doktor 37. Haftada seni doguma alicaz seni dedi boyle bi durumu yasayan varmi aranizda beni bilgilendirin ya cok kotuyum hem gelisimi geri hem erken dogum nasil olucak😥
Rabbim yardımcın olsun dua et inşallah birşey olmaz🤲

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar merhaba. 34 haftalik hamileyim bebegimin geriden geldigini soylediler perinatolojiye gittim doktor 37. Haftada seni doguma alicaz seni dedi boyle bi durumu yasayan varmi aranizda beni bilgilendirin ya cok kotuyum hem gelisimi geri hem erken dogum nasil olucak😥
Benim oglum da 37 haftalık dogdu canım hiç bir sıkıntı çıkmaz nerak etme cigerleri gelişmiş oluyor zaten premötör olmuyor

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
37 erkek dogum değildir canım benim korkma 37-40 hafta iyidir 36 erken doğumdur benim oğlumda gelişim geriliği vardı alacaz dediler gittik ama pazartesi gel dedi 38+4 günlük doğdu çok şükür 🤲 geçen doktor bana da aynısını dedi bişi demedi sonra bende gidince goruscem ne yapacaksa yapsın yoksa doktor degistircem

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Başka doktorada görün neden geri ise erken alımıyorki anne karnında bir gün bile dışarıda büyümesinden çok faydalı

Hatice🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Başka doktorada görün neden geri ise erken alımıyorki anne karnında bir gün bile dışarıda büyümesinden çok faydalı
Bilmiyorum ya kafam cok karisik

37 erkek dogum değildir canım benim korkma 37-40 hafta iyidir 36 erken doğumdur benim oğlumda gelişim geriliği vardı alacaz dediler gittik ama pazartesi gel dedi 38+4 günlük doğdu çok şükür 🤲 geçen doktor bana da aynısını dedi bişi demedi sonra bende gidince goruscem ne yapacaksa yapsın yoksa doktor degistircem
Oyle de bebegim haftasiyla uyumlu degil

Benim oglum da 37 haftalık dogdu canım hiç bir sıkıntı çıkmaz nerak etme cigerleri gelişmiş oluyor zaten premötör olmuyor
Küveze alindimi

Küveze alindimi
Rabbim yardımcın olsun dua et inşallah birşey olmaz🤲
Amin canim insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar