Sorum var Erken dogumm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice🌸🌸 tarafından oluşturulan Erken dogumm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,747 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken dogumm
Konbuyu başlatan Hatice🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bademli

Eliz

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar merhaba. 34 haftalik hamileyim bebegimin geriden geldigini soylediler perinatolojiye gittim doktor 37. Haftada seni doguma alicaz seni dedi boyle bi durumu yasayan varmi aranizda beni bilgilendirin ya cok kotuyum hem gelisimi geri hem erken dogum nasil olucak😥
bende 34 haftalik hamileyim benim ki onde gidiyo muz ve kasar bebege cok yariyo bol bol ye simdi faydasi olur mu bilmiyrm ama yinede doguma kdr dene

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ya kafam cok karisik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyle de bebegim haftasiyla uyumlu degil

Küveze alindimi

Küveze alindimi

Amin canim insallah
Hayır canım küveze falan almadılar doğum sonrası getirip verdiler aldım ege getirdim hiç bir sıkıntısı olmadı 37 haftalık erken doğuma girmiyor merak etme cigerlerini de organlarını da tamamlamış oluyor 50 cm 3110 gr doğmuştu

Ö

Özge01638

Guest
Korkma. Benim kuzenime de aynı şeyleri söylediler. 35. Haftada doğurdu. Küçük bebek dediler, kafası sıkışmış eli kolu kısa dediler kilosu çok az dediler, 2 kilo 700 Gr doğdu. Sadece yemene icmene dikkat et yulaf, muz ceviz, fındık, avakado, balık bunlar çok besliyor bebeği yemeye calis.

Merve taş

Kayıtlı Üye
rank
Korkma. Benim kuzenime de aynı şeyleri söylediler. 35. Haftada doğurdu. Küçük bebek dediler, kafası sıkışmış eli kolu kısa dediler kilosu çok az dediler, 2 kilo 700 Gr doğdu. Sadece yemene icmene dikkat et yulaf, muz ceviz, fındık, avakado, balık bunlar çok besliyor bebeği yemeye calis.
Her gittiğimde başka birşey söylüyor zaten 33 haftalığım ama bir hafta geç gebeliğim var kilosu 1 kilo 900 normalmi hani

Sağlıkla gel bebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar merhaba. 34 haftalik hamileyim bebegimin geriden geldigini soylediler perinatolojiye gittim doktor 37. Haftada seni doguma alicaz seni dedi boyle bi durumu yasayan varmi aranizda beni bilgilendirin ya cok kotuyum hem gelisimi geri hem erken dogum nasil olucak

Korkma. Benim kuzenime de aynı şeyleri söylediler. 35. Haftada doğurdu. Küçük bebek dediler, kafası sıkışmış eli kolu kısa dediler kilosu çok az dediler, 2 kilo 700 Gr doğdu. Sadece yemene icmene dikkat et yulaf, muz ceviz, fındık, avakado, balık bunlar çok besliyor bebeği

Hanimlar merhaba. 34 haftalik hamileyim bebegimin geriden geldigini soylediler perinatolojiye gittim doktor 37. Haftada seni doguma alicaz seni dedi boyle bi durumu yasayan varmi aranizda beni bilgilendirin ya cok kotuyum hem gelisimi geri hem erken dogum nasil olucak😥
Benimde gelişimi geri erken doğum riski var dediler şuan 31 deyim bir haftadır sırt ağrısı ve bacak ağrısı

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Ilk önce çok geçmiş olsun bnde ayni sorunu yaşadım benimde bebegim geriden geliyordu 34+ 5 dogum yaptim erken dogum

Bademli

Kayıtlı Üye
rank
Benim arkadaşım yaptı canım şuan bebekte kendi de çok iyi telaş yapma

Tüm sayfalar yüklendi.