Sorum var Erkk bebek sag tarafmzdami sol tarafımızdami buyumeye başlar bna sag ddiler ama

• Konbuyu başlatan Zehrakar
  • Toplam 33 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehrakar tarafından oluşturulan Erkk bebek sag tarafmzdami sol tarafımızdami buyumeye başlar bna sag ddiler ama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,454 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkk bebek sag tarafmzdami sol tarafımızdami buyumeye başlar bna sag ddiler ama
Konbuyu başlatan Zehrakar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan naran_01

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Erkk sag tarafta olur dye soyleniyor hep
Çocuk istegn zaman İlsikide ve sonradsida sağa yatarsan erkek sola yaatrsan kız olur derler.bebek olduktan sonra değil .ilk iki gebeligimde sağıma yattım iki oğlum oldu.ucuncunsinde sola yattım kızım olsun diye ikizlerim oldu.bir kız bir erkek.Veren Allah'tir bizde kendimizi bu şekilde kandiruyoruz .denemeninde bı sakincasi yoktur bence☺️☺️

naran_01

Kayıtlı Üye
rank
Hmm ben baktim iki kızımında ultrason kağıtlarına ikiside sağda
Ola bilər, qadının uşağlıq boynu 2 tərəfli olur ona görə deyilir sağ oğlan sol qızdır. Qadınlarda problem olanda uşağlıq boynunun birtərəfini götürəndə görülürki bir cinsdən olur ancaq uşağı 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çocuk istegn zaman İlsikide ve sonradsida sağa yatarsan erkek sola yaatrsan kız olur derler.bebek olduktan sonra değil .ilk iki gebeligimde sağıma yattım iki oğlum oldu.ucuncunsinde sola yattım kızım olsun diye ikizlerim oldu.bir kız bir erkek.Veren Allah'tir bizde kendimizi bu şekilde kandiruyoruz .denemeninde bı sakincasi yoktur bence☺️☺️
Evet benimde oğlum sağdaydı qız istedim hesablatdırdım həkim dediki dediyim vaxtlarda əlaqədən sonra sola yat elədə etdim indi qızım var artıq 8 aylıq 😊

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Ola bilər, qadının uşağlıq boynu 2 tərəfli olur ona görə deyilir sağ oğlan sol qızdır. Qadınlarda problem olanda uşağlıq boynunun birtərəfini götürəndə görülürki bir cinsdən olur ancaq uşağı 😊

Evet benimde oğlum sağdaydı qız istedim hesablatdırdım həkim dediki dediyim vaxtlarda əlaqədən sonra sola yat elədə etdim indi qızım var artıq 8 ayl

Evet benimde oğlum sağdaydı qız istedim hesablatdırdım həkim dediki dediyim vaxtlarda əlaqədən sonra sola yat elədə etdim indi qızım var artıq 8 aylıq 😊
Doktorda böyle soyledigine göre demek ki söylediklerimin doğruluk payı var🤔🤔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar