Erkrn dogum riski

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Erkrn dogum riski başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,558 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkrn dogum riski
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutluanne

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar detayli ultrasonda erken dogum olabilir demişti doktor nedenini tam anlayamamıştım bugün normal randevum vardi doktorum rahim duvarının ince olduğunu o yuzden erken dogum olabileceğini söyledi başına gelen varmı bu durum

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 19 haftadan itibaren rahim kısalığı yüzünden erken doğum riskim var , Allaha çok şükür istirat ederek hamilelik boyunca 35+5 olduk 🤲
Çok şükür canım rahim kısalığı içim kac mm demişlerdi sana benim sınırdaymış 27 mm ymiş gozlemliycez dedi doktor hap iğne fln kullandinmi sen birde nelere dikkat ettin neler etkiliyor çok hareketli bir hayatım var var benim oturmayı sevmiyorum bunlar etki etkiliyormu

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür canım rahim kısalığı içim kac mm demişlerdi sana benim sınırdaymış 27 mm ymiş gozlemliycez dedi doktor hap iğne fln kullandinmi sen birde nelere dikkat ettin neler etkiliyor çok hareketli bir hayatım var var benim oturmayı sevmiyorum bunlar etki etkiliyormu
Bana mm olarak söylemedi doktor 50 % erken doğum riskin var dedi , ben wc dışında hep yattım cnm.hiç iş yapmadım, bu günlerede bu sayede geldim plasenta rahim ağzını kapatıyo o yuzdende erken doğum riskim var , 33 haftadan sonra doktor kısa yürüyüş yapabilirsin dedi ben herşeyden korkar oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana mm olarak söylemedi doktor 50 % erken doğum riskin var dedi , ben wc dışında hep yattım cnm.hiç iş yapmadım, bu günlerede bu sayede geldim plasenta rahim ağzını kapatıyo o yuzdende erken doğum riskim var , 33 haftadan sonra doktor kısa yürüyüş yapabilirsin dedi ben herşeyden korkar oldum
Bi sürü hap kullanıyorum hastanedede yattım 3defa

Lyl

Kayıtlı Üye
rank

Bi sürü hap kullanıyorum hastanedede yattım 3defa

Cok gecmis olsun canim baya zorlu gecti desene hamilelik sureci çok şükür ki 35 e kadar gelmişsin bundan sonrasida sağlıkla geçerde evladına kavuşursun detayli ultrason kağıdında yazıyormuş cnm onun mm si bende doktor açıklayınca orda gördüm şimdilik korkulacak birşey yok biraz daha dikkatli ol dedi banada

Son düzenleme:

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar detayli ultrasonda erken dogum olabilir demişti doktor nedenini tam anlayamamıştım bugün normal randevum vardi doktorum rahim duvarının ince olduğunu o yuzden erken dogum olabileceğini söyledi başına gelen varmı bu durum
Fırsat buldukça dinlen canim stres ten uzak dur sağlık li beslen Allah'ın izniyle hiç birşey olmaz inşallah ❤️

Mutluanne

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun benimde erken doğum riskim var nst sancı çıkıyor hastanede yattım iğne serum yaptılar bugün gittim yine sancım var 2.gebeligim ilk sezeryan olduğum için çok riskli dedi.

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun benimde erken doğum riskim var nst sancı çıkıyor hastanede yattım iğne serum yaptılar bugün gittim yine sancım var 2.gebeligim ilk sezeryan olduğum için çok riskli dedi.
Sana da cok geçmiş olsun canım benimde 2. Gebeliğim ilkimde karşılaşmamıştım bu durumla normal dogum yaptım erken flnda olmamıştı. Inşaallah saglikla zamanında gelirler

Mlkmlk

Guest
rank
Benimde 19 haftadan itibaren rahim kısalığı yüzünden erken doğum riskim var , Allaha çok şükür istirat ederek hamilelik boyunca 35+5 olduk 🤲
Maşallah 🤗 çok sevindim senin adına . İlk rahim ağzı kisaligini paylaştığın ve tedirgin olduğun zamanları hatirliyorum . Ne mutlu sana bugünlere gelmişsiniz 🥰 bilmem hatirlar misin o dönemde yazismistik . Bende de kısalık vardı serklaj olmuştum. Çok şükür bizde 31+3 olduk .. İnşallah bende erken doğurmam . Yarın kontrolüm var heyecanliyim bakalım 🥰 . İnşallah sende zamanında ve sağlıkla kucağına alırsın.

Tüm sayfalar yüklendi.