ERSAĞ TEMIZLIK URUNLERI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Üyelerin Ürün Satış Bölümü kategorisinde 2 melek annesiyim tarafından oluşturulan ERSAĞ TEMIZLIK URUNLERI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,121 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Üyelerin Ürün Satış Bölümü
Konu Başlığı ERSAĞ TEMIZLIK URUNLERI
Konbuyu başlatan 2 melek annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan reyhan91

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ersağın temizlik ürünleri sac bakım yağları sac bakım kremleri şampuanlar dış macunlari oda parfumleri bay-bayan parfumler makyaj malzemeleri masaj kremleri herşey var satıyorum.hem bitkisel hem sağlıklı diğer temizlik malzemeleri ne olduğunu bilmeden kullanıp mahfuz kalıyoruz ama bunlar ne olduğunu biliyoruz diğer ürünleri çocuklar eli değse yese etse ölme riski var zehirlenme riski var ama bunda öyle yok hemde bir şişesi 1 yıl yetiyor almak yenenler mesaj atabilir hem ceniniz rahat etsin hemde evleriniz misler gibi koksun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

..
Screenshot_20210131-120630_WhatsApp.jpg
Screenshot_20210131-085104_WhatsApp.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Hayrli kazanclarin olsn cnm
Saol kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kazanmak isteyen para ihtiyacı olan varsa mesaj atsın 2 hafta oldu başlayalı 500 tl kar ettin iyikide başladım diyorum çünkü eşim çalışmıyor bari çocuklarımın eksiklerini alıyorum sizde çalışmak yada evlerinizde temiz sağlıklı ürünler kullanmak ister misiniz

Son düzenleme:

reyhan91

Kayıtlı Üye
rank
Ersağ Ürünleri kullanıyorum gerçekten çok güzel.
Ürünleri konsantre olduğu için çok uzun süre kullanabiliyorsunuz. Özellikle Ersağ Genel Temizleyici ürünü çok iyi. Evinizin bir çok alanında kullanılabilir. Evinizde veya araç içinde sigara içen biriyseniz eğer ( sigara sağlığa zararlı) Ersağ anti sigara spreyi kokuyu bastırmıyor , kokuyo yok ediyor adeta.

Tüm sayfalar yüklendi.