Ertesi gün hapı sonrası kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Ertesi gün hapı sonrası kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 387 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ertesi gün hapı sonrası kanama
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Kızlar geçen post açmıştım zaten ilacı içtikten yaklaşık 4 5 gün sonra bende peçete dolduracak kadar kanama oldu bugün ara ara da geliyor adetim biteli 1 hafta olmuştur adet zamanında değilim yani neden olur bide başım ağrıyor dönüyor gibi yan etki mi yaptı acaba başına gelen var mı bu ilacı içtikten sonra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar geçen post açmıştım zaten ilacı içtikten yaklaşık 4 5 gün sonra bende peçete dolduracak kadar kanama oldu bugün ara ara da geliyor adetim biteli 1 hafta olmuştur adet zamanında değilim yani neden olur bide başım ağrıyor dönüyor gibi yan etki mi yaptı acaba başına gelen var mı bu ilacı içtikten sonra
Normalde bu ilacin kullanımı sonrası kanama oluyor kuzum ama bu kadar sürer mi onu bilmiyorum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim de olmuştu canım

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Canm bnde bı kere kullandım ama böyle birşey yaşamadım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hmm anladım canım beni galiba adet yaptı bu ilaç ama adet zamanında da değilim bilmiyorum yani ne kanaması bu adetim biteli 1 hafta falan oldu işte
Bana sanki döllenmiş yumurtayı sistemimizden atıyor gibi geldi tabi yetkili bir insan değilim bilemiyorum.Çünkü benim de adet kadar fazla değildi ama kanama gibi de az değildi.Ben 3 kere kullandım birinde hiç bir etki yapmadı ama 2sinde adetten az kanama sonrasında da adet gecikmesi yaptı sadece kullandığım ay sonra yine düzenim normal devam etti

Tüm sayfalar yüklendi.