Sorum var Eşi gece de çalışanlar

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 45 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Eşi gece de çalışanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,279 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşi gece de çalışanlar
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ays123

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
C
Merhaba hanımlar. Eşi gece de çalışan var mı? Zor oluyor mu? Eşim belki yeni bir işe başlayacak vardiyalı olacakmış. Zorlukları neler? Tek başınıza mı kalıyorsunuz ? Korkuyor musunuz? Zamanla alıştınız mı? Eşim o işe girip girmeme konusunda kararsız olanaklar ve maaş daha iyi şimdi ki iş yerinden.
Canım benim eşimde vardiyalı çalışıyor üç vardiya bunda gece de var elbette ilk biraz tedirgin olabilirsin ama alış bence ben tek kalmayı seviyorum açıkçası dinleniyor um dua oku tedirgin olma elbette insan mecbur kalırsa alışır

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
C
Canım benim eşimde vardiyalı çalışıyor üç vardiya bunda gece de var elbette ilk biraz tedirgin olabilirsin ama alış bence ben tek kalmayı seviyorum açıkçası dinleniyor um dua oku tedirgin olma elbette insan mecbur kalırsa alışır
Tek kalmayı bende seviyordum kız ama eşimle uyumadığım günler özlüyordum onu 😂😂

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde gece çalışıyor kuzum vardiyalı sistemi ben tek kalmaktan korkmam genelde korkarsan da ara koridorun ışığını açıp eşinin kıyafetini baş ucuna koyup uyu sıkıntı olmaz gece zaten uyuduğun için gündüz gelince daha çok vakit geçirme fırsatı oluyor aslında çocuk varsa belki tek başına uğraşmak zorlaştırır ama pek kötü yanı yok aslında

A

Ays123

Guest
Canım benim eşim asker bı hafta evde olur 10 gün gece gündüz hiç evde olmaz ilk başlarda zorlanmıştm ama alıştım mecbur alistiktik daha doğrusu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nerde görev yapıyorsunuz benim eşimde asker
Mecbur kalınca her şeye alışıyorsun herhalde

Tüm sayfalar yüklendi.