Sorum var Eşi gece de çalışanlar

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 45 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Eşi gece de çalışanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,288 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşi gece de çalışanlar
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ays123

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Bizim kavgamız yok şükür ama benim kayınvalidemde çok kıskanç biri. En ufak şeye takar. Aileme gitsek onlara gitmesek bize niye gelmediniz diye başımızın etini yer maalesef. Bizi engellemişliği bile var o kadar yani
Yeni evlisin qaliba? Ayrı evde oturuyosunuz yinede aranız deyiyo, bunun bi çaresi yok o zaman😄 muhakak bulaşacak geline.

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar. Eşi gece de çalışan var mı? Zor oluyor mu? Eşim belki yeni bir işe başlayacak vardiyalı olacakmış. Zorlukları neler? Tek başınıza mı kalıyorsunuz ? Korkuyor musunuz? Zamanla alıştınız mı? Eşim o işe girip girmeme konusunda kararsız olanaklar ve maaş daha iyi şimdi ki iş yerinden.
Canım bnm eşimde gece çalışıyor yani hep çalışmıyor kendisi istediği günlere vardiya yaziyo extra ise gido sabit işi sabah 9 akşam 9 digerinede 9 da çıkar çıkmaz vardiya varsa diğerine geciyo gece 2 3 5 yani değişiyor rabbim eslerimize kolaylık versin çok zor onların işide bni sorarsan korkuyorum çıt sese uyanıyorum genelde o gelene kadar uyumuyorum zaten bide zemin kat daha önce hırsız girdi bide evimize 🙄 yani bi şekilde alışıyorsun mecbur

A

Ays123

Guest
Canım bnm eşimde gece çalışıyor yani hep çalışmıyor kendisi istediği günlere vardiya yaziyo extra ise gido sabit işi sabah 9 akşam 9 digerinede 9 da çıkar çıkmaz vardiya varsa diğerine geciyo gece 2 3 5 yani değişiyor rabbim eslerimize kolaylık versin çok zor onların işide bni sorarsan korkuyorum çıt sese uyanıyorum genelde o gelene kadar uyumuyorum zaten bide zemin kat daha önce hırsız girdi bide evimize 🙄 yani bi şekilde alışıyorsun mecbur
Evet insan zorunda kalınca her şeye alışıyor biz de bebeğimiz için dayanacağız artık

Tüm sayfalar yüklendi.