Eşi varikosel olan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Eşi varikosel olan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,032 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Eşi varikosel olan
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef ki çok stres yaptım çünkü eltim hamile ve kaynanam bana bugün şakayla karışık şekilde eskiden hamile kalmayanlara kurbanlık koç derlerdi dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne yazikki çok takıyorum ya vallaha bende memnun değilim bu halimden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne yazikki çok takıyorum ya vallaha bende memnun değilim bu halimden
Ne kadar terbiyesiz gerçekten kayınvaliden canım Allah sana hayırlısını nasip etsin bu sefer verir o çocukla imtihan eder herşeyin hayırlısını iste kimsenin lafına kulak asma kayınvalidenle de mesafeni koru ona stres yaptıkça zaten daha çok zorlaşır

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
CANIM BAK SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM 3 YIL OLDU EVLİYİM BANA NELER DENİLDİ NELER 6 GÖRÜMCEM AYRI 1 ELTİM AYRI VE KAYNANAM AYRI BANA LAF ATIYORLARDI BANA DİYORLARDI ARKAMIZDAN KONUŞUYORLARDI BENDE ÇOK ÇOK TAKIYORDUM EN SON KAYNANAM HAZIR SANA BİR ÇOCUK BİLE VEREMEMİŞKEN BOŞA GİTSİN SANA BAŞKA BİRİNİ BULUYIM BİLE DEDİ BUNU DUYUNCA TAMAM AYRILALIM DESİM EŞİME GİT SANA BİR ÇOCUK VEREBİLEN BİRİYLEN EVLEN DEDİM BANA BEN SENİNLE ÇOCUK İÇİN EVLENMEDİM DEDİ ANNEMİ BOŞVER SEN DEDİ VE ARTIK OGÜN TAKMAMAYA BAŞLADIM ARADA SADECE 3 AY GEÇTİ VE HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM VALLAHİ İNAN ÇOK ETKİLİ OLUYOR VE 8 AYLIK HAMİLELİĞİM SÜRECİYLE HİÇ AKLIMA BİLE GETİRMEDİM ŞİMDİ DE İSİM KAVGASIYLA ARAMIZI BOZMAYA ÇALIŞIYOR YİNE DE AKLIMA ONU TAKMADIĞIM GÜNLERİN NE KADAR MUTLU GÜNLERİM OLDUĞUNU HATIRLAYINCA HİÇ ÜZÜLMEMEYE BİLE ÇALIŞIYORUM EŞİN YANINDAYSA İNAN BANA BUGÜNLERİ ATLATICAN VE BENİM GİBİ NE KADAR DA GEREKSİZ YERE KENDİMİ ÜZMÜŞÜM DİYECEN CANIM HAKKINDA HAYIRLISI NE İSE HAYRINI GÖSTERSİN RABBİM SANADA CANIM KAYNANANIDA ALLAH ISLAH ETSİN CNM🙏🙏🙏

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar terbiyesiz gerçekten kayınvaliden canım Allah sana hayırlısını nasip etsin bu sefer verir o çocukla imtihan eder herşeyin hayırlısını iste kimsenin lafına kulak asma kayınvalidenle de mesafeni koru ona stres yaptıkça zaten daha çok zorlaşır
Amin Rabbim hayırlı ve sağlıklı versin temennim bu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar