Eşim benim dediğim ismi koymuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselcik tarafından oluşturulan Eşim benim dediğim ismi koymuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,435 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşim benim dediğim ismi koymuyor
Konbuyu başlatan Aselcik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselcik

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Ilk hamile kaldigimda esim erkek olursa Mahir koymak isterim dedi ve bende begendim. Kaynanam begenmedi kuran da gecmiyor dedi. Ben kayin babama begendiniz isimleri bana yazin dedim bende secerim böyle onlarin da gönlünü almis oldum sonunda Mahir Asım oldu. Ikinci oglumda annem Tahir olsun abisine yakin güzel karadenizli isim. Esimde begendi ve Tahir oldu. Kizima hamile kalinca annem Eda istedi kaynanam kendi ismini Necla istedi. Simdi ben isimini koycam dedim. Esim de biraz tavir yapti ben Rümeysa istedim. Dogum yaptim kaynanam benim ismimi koyun dedi esimi ikna etmeye calisti. Dogum esnasinda esimle konustum agrilarimla bana söz verdi Rümeysa olcak diye. Hastanedem ciktik hemen ismini yazdirmaya gittik sonuc benim istedigim oldu. Ve simdi cok güzel isim diyor.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar