Eşim çok kaba davranıypr😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Eşim çok kaba davranıypr😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,204 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşim çok kaba davranıypr😔😔
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evinn

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 2 ay oldu doğum yaptığım eşim süreklilik kilolusun diyor 90 kiloydum doğuma girdiğimde şuan da 72 oldum ama inanmıyor sürekli göbeklisin bacakların kalın diyip duruyor dün tartıştık bana o.. çocuğu şerefsiz evladı p.ç diyip durdu annesine gidelim dedi gitmeyelim dediğim için o kadar bıktım ki napcam bilmiyorum nasıl yola gelcek bu adam bıktım kaba davranışlarından bıktım küfürlerinden yüzüme tükürüyor her kavgada napcam bana akıl verin yolumu kaybetmiiş gibi hissediyorum tek tesellim bebeğim😔😔😔😔😔😔😔😔😔

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 2 ay oldu doğum yaptığım eşim süreklilik kilolusun diyor 90 kiloydum doğuma girdiğimde şuan da 72 oldum ama inanmıyor sürekli göbeklisin bacakların kalın diyip duruyor dün tartıştık bana o.. çocuğu şerefsiz evladı p.ç diyip durdu annesine gidelim dedi gitmeyelim dediğim için o kadar bıktım ki napcam bilmiyorum nasıl yola gelcek bu adam bıktım kaba davranışlarından bıktım küfürlerinden yüzüme tükürüyor her kavgada napcam bana akıl verin yolumu kaybetmiiş gibi hissediyorum tek tesellim bebeğim😔😔😔😔😔😔😔😔😔
Kötü laf sahibine aittir ne dşyryimki Allahım sana yardım etsin

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Küfür mü edesin beddua mı ortada bide böyle adama Gül gibi yavrun var ne sanıyor kendini Brad pit filan mı Allahım akıl fikir versin böyle cahillerden uzak tutsun lohusa bi kadınsın sen sana destek olması gerekirken söylediği yaptığına bak Allah katında nasıl hesap vereceksin sen ha çok şey söylemek istiyorum ama çocuğunun babası

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Aynı dert bndede var vallahi baktım sesleniyorum susuyorum adam havlaniyo ne söylerse aynısını kendisine söylüyorum alttan almıyorum seslenme seslenme bişey zannediyorlar kendilerini

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Allah ıslah etsin inşallah, sana da dayanma gücü versin.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Aynı dert bndede var vallahi baktım sesleniyorum susuyorum adam havlaniyo ne söylerse aynısını kendisine söylüyorum alttan almıyorum seslenme seslenme bişey zannediyorlar kendilerini
Ya iyi de gülüm sorun kendilerinde sizde degil ki özgüvensiz adamlar kendilerine hayata karşı bi duruşları yok adam olsalar sevginin eşin ailenin çocuğun kıymetini bilirler insan elindekinin kıymetini bilir eş de Allah’ın emaneti ya

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Ne değişik insanlar var nankörlük yapmasın önce kendini düzeltsin kadınına nasıl öyle pis ağıza alınmayacak laflar etmeye çekinmiyo ve sen bunlara nasıl katlaniyosun al bebegini git ailenin yanına biraz köpek gibi sürünsün koca müsvettesi de değerini anlasın. Bu yaptığı hakaretler aşagilamalar hepsi boşanma sebebi tehdid et bosarim seni donuna kadar alırım de ayyy ne bileyim ezdirme kendini çok sinirlendim şimdi 🤬🤬🤬🤬 Rabb'im seni sınıyodur belkide sabret ama ezdirme kendini.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Allah önce bir eş sonra yuva nasip etmiş o yuvanın içine birde bebek nasip etmiş bu şükürsüzlük nankörlük şımarıklık hatta başka birşey değil tanımadığımız insanı bile dış görünüşü ile yargılamazken insana eşine nasıl bunları sayabilir Allah ıslah etsin ama baban yada abin veya çekindiği bir büyüğün varsa biraz ikaz etmeli canım yanlış anlama gerekirse bir süre aile evine gitmelisin yuva yık demiyorum yanlış anlama ama böyleleri nede olsa gitmez ben küfür de etsem sövsem de kafasında olduğu için gözünü biraz korkutmak gerekiyor senide bir ana doğurdu bir daha doğurmayacak bu eziyet ne kadar susabilirsin ki

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Valla şu erkekeler ailesi için demeyeceği küfür yapamayacağı vizdansizlik yoktur benim kide ben iki aylıkken astım hastası olarak korona oldum bir ay hastanede kaldım ailesi ile aynı sokakta oturuyorduk bir tabak yemek bırak bir telefon bile etmediler kocam kızım evde tek kaldılar ise gidemedi çocuğa baktı ben hastaneden çıkana kadar ben artık ailen le konusmayacam dediğim için adam benim düşmanım oldu ben gitmiyorum diye anne baba sövüp durdu her gün hatta ilk defa hamile halimle dövdü annesi babası için baktım yuvamızı yıkacak yine gittim napalim kaderimiz bu😪😪😪

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar