Eşime karşı çok soğudum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Eşime karşı çok soğudum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,119 kez görüntülenmiş, 119 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Eşime karşı çok soğudum
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 7 senlik evliyim eşim her işimi yapar evi temizler,yemekleri yapar para verir hesap sormaz yiğidi öldürüp hakkını yemicem..Ama neye kızdığni anlamazsın birden kızar mesela elinde bir poşet var verir,hemen almadn birden bağırır,yada mesela bugün kızımı okuldan almaya gittik ordan anneme gecicez kapıda o cikarkn arkadaşlarla konuşyrdm arabaya geçtik bir sinirli acelemz var ne daha sohbet ediysun bağırdi durdu ,yada başka misal yürüyrdk köpek varms görmedim oda demiş duymadmda havlaynca korktm hemen bı bağırs köpek var dedim ya daha orda ne duruyn,sokak ev farketmez neye kızıcgni hiç bilemezsin ve trip atar yengeç burcu...onun dışında dediğim gibi her işi yapar verdiğini sormaz,iyidir yani ama ben çok soğudum eşime bu huylarindn kaç kere konustm haklsn diyor özür diliyor ama yine aynı iki kızım var büyük kızım 5 yaşında oda hep korkar oldu,hep tedirgin neye kizicagni bilmeynce bir sey yapsa hemen babasına bakiyr kızıckmi diye napicahimi bilmiyrm konusuyrm özür diliyor degscem diyor yine aynı iyide bı insan ama soğudum çok bu huyundan dolayı ufff yardmci olsanz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 7 senlik evliyim eşim her işimi yapar evi temizler,yemekleri yapar para verir hesap sormaz yiğidi öldürüp hakkını yemicem..Ama neye kızdığni anlamazsın birden kızar mesela elinde bir poşet var verir,hemen almadn birden bağırır,yada mesela bugün kızımı okuldan almaya gittik ordan anneme gecicez kapıda o cikarkn arkadaşlarla konuşyrdm arabaya geçtik bir sinirli acelemz var ne daha sohbet ediysun bağırdi durdu ,yada başka misal yürüyrdk köpek varms görmedim oda demiş duymadmda havlaynca korktm hemen bı bağırs köpek var dedim ya daha orda ne duruyn,sokak ev farketmez neye kızıcgni hiç bilemezsin ve trip atar yengeç burcu...onun dışında dediğim gibi her işi yapar verdiğini sormaz,iyidir yani ama ben çok soğudum eşime bu huylarindn kaç kere konustm haklsn diyor özür diliyor ama yine aynı iki kızım var büyük kızım 5 yaşında oda hep korkar oldu,hep tedirgin neye kizicagni bilmeynce bir sey yapsa hemen babasına bakiyr kızıckmi diye napicahimi bilmiyrm konusuyrm özür diliyor degscem diyor yine aynı iyide bı insan ama soğudum çok bu huyundan dolayı ufff yardmci olsanz
Erkek işte ne zaman ne yapacağı belli olmaz

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 7 senlik evliyim eşim her işimi yapar evi temizler,yemekleri yapar para verir hesap sormaz yiğidi öldürüp hakkını yemicem..Ama neye kızdığni anlamazsın birden kızar mesela elinde bir poşet var verir,hemen almadn birden bağırır,yada mesela bugün kızımı okuldan almaya gittik ordan anneme gecicez kapıda o cikarkn arkadaşlarla konuşyrdm arabaya geçtik bir sinirli acelemz var ne daha sohbet ediysun bağırdi durdu ,yada başka misal yürüyrdk köpek varms görmedim oda demiş duymadmda havlaynca korktm hemen bı bağırs köpek var dedim ya daha orda ne duruyn,sokak ev farketmez neye kızıcgni hiç bilemezsin ve trip atar yengeç burcu...onun dışında dediğim gibi her işi yapar verdiğini sormaz,iyidir yani ama ben çok soğudum eşime bu huylarindn kaç kere konustm haklsn diyor özür diliyor ama yine aynı iki kızım var büyük kızım 5 yaşında oda hep korkar oldu,hep tedirgin neye kizicagni bilmeynce bir sey yapsa hemen babasına bakiyr kızıckmi diye napicahimi bilmiyrm konusuyrm özür diliyor degscem diyor yine aynı iyide bı insan ama soğudum çok bu huyundan dolayı ufff

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde aynı yengeç burcu onunda huyu aynı az önce bana bağırdı bende kendi ne cemkirdim gitti yattı can çıkar huy çıkmaz çok şey var yazacakta neyse

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde aynı yengeç burcu onunda huyu aynı az önce bana bağırdı bende kendi ne cemkirdim gitti yattı can çıkar huy çıkmaz çok şey var yazacakta neyse
Napicagimi bilmiyrm çok bunaldm cnm özür diliyor ediyr yine aynı hani komple kötü biri olsa neyse öyle biride değil neye kızdığni oda bilmiyr kızıyor ama

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Napicagimi bilmiyrm çok bunaldm cnm özür diliyor ediyr yine aynı hani komple kötü biri olsa neyse öyle biride değil neye kızdığni oda bilmiyr kızıyor ama
En nefret ettiği huy bağırması nerde olursan ol yengeç burcu erkeğiyle evlenilmez zaten ben afedirsin it gibi oldum huyum değişti ben daha çok bagiriyom ona

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Sabr et canm!. Kocan bağırırken sen güzel bişeylər söyle, o utanıcak. Evlilik böyle bişey diyilmi küser barışırsın, bide çokta cebindeymişin gibi davranma kocana, yani çokda seviyomuşun ölüyomuşun onun için, gibi. Kendinle iygilen o olduğu ortamda bulunma o senin yanına gelsin senin bulunduğun yere.

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Sabr et canm!. Kocan bağırırken sen güzel bişeylər söyle, o utanıcak. Evlilik böyle bişey diyilmi küser barışırsın, bide çokta cebindeymişin gibi davranma kocana, yani çokda seviyomuşun ölüyomuşun onun için, gibi. Kendinle iygilen o olduğu ortamda bulunma o senin yanına gelsin senin bulunduğun yere.
Ben öyleyim valla hiç sallamiyom hiç umursamiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.