Eşim covid pozitif

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Queen tarafından oluşturulan Eşim covid pozitif başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,460 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Eşim covid pozitif
Konbuyu başlatan Queen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Celest

Queen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün 14 haftalık gebeyim. Eşimin covid pozitif olduğunu öğrendik. Bebeğime bişey olur diye çok korkuyorum. Aramızda böyle bişey yaşayan varmı? Ya karantina sürecinde bana da ilaç verirlerse kullanmak istemiyorum korkuyorum bebeğime zararı dokunur diye. Çok üzgünüm...

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok geçmiş olsun eşin de tez zamanda sağ salim atlatır inşallah. Allah korusun kendin pozitif olsan bile ilaç icirmiyorlar gebelere canım merak etme. Kullanmada zaten bol sıvı tuket vitaminli şeyler ye Allah'ın izniyle geçer gider korkma bişey olmaz 🙏

Queen

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok geçmiş olsun eşin de tez zamanda sağ salim atlatır inşallah. Allah korusun kendin pozitif olsan bile ilaç icirmiyorlar gebelere canım merak etme. Kullanmada zaten bol sıvı tuket vitaminli şeyler ye Allah'ın izniyle geçer gider korkma bişey olmaz 🙏
Çok teşekkür ederim

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün 14 haftalık gebeyim. Eşimin covid pozitif olduğunu öğrendik. Bebeğime bişey olur diye çok korkuyorum. Aramızda böyle bişey yaşayan varmı? Ya karantina sürecinde bana da ilaç verirlerse kullanmak istemiyorum korkuyorum bebeğime zararı dokunur diye. Çok üzgünüm...
Geçmiş olsun canım hamilelere ilaç kullandirmiyorlar bende geçirdim bol c vitamini sirke sarımsak eksik etmedim atlattım çok şükür inşallah hemen iyilesirsiniz kalbini ferah tut canım

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
Bende pozitif oldum hamilelikte 3.ayda .Ama bol su Bol vitamin şükür iyileştim. Siz moralinizi yüksek tutun bisey olmaz Allahın izniyle

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun ilaç kullanamazsınız yediginiz içtiğinizden bol vitamin almaya çalışın sürekli beslenin sağlıklı şekilde bol su meyve sarımsak

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım eşinle temasta bulunma elinden geldikçe uzak durun tabağını çatalını kaşığını bardağını el havlusunu ayır aynı odada bile oturmayın. Benim eşimde olmuştu şükür ne bana ne 2 oğluma geçmedi bende 20 haftalık falandım o zaman drumu aradım pozitif çıkarsam ne yapayım diye bebeğin büyük artık verilen ilaçları sende kullan kullanmazsan daha tehlikeli bebek için dedi negatif olunca gerek kalmadı ama senin bebeğin küçük sana kullan derler mi bilmiyorum canım ama dikkatli olursanız sana geçmeden atlatır eşinde tekrardan geçmiş olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol bol su iç sende eşinde nane limon kaynat ver eşine sen sadece limon kaynatıp içebilirsin c vitamini alın bol bol bide beslenmenize dikkat edin düzenli beslenin sıkıntısız atlatırsınız inşallah

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benim eşimde covid oldu banada bulaştı ilaç kullanmadım gebelikten dolayı vermediler ben nane limon kaynatıp içtim bol lomon ve portakal yedim tavuk suyuna çorba içtim bol bol su içtim bir problem olmadan atlattım

Celest

Kayıtlı Üye
rank
maalesef ben de pozitif çıktım. boğaz kuruluğu dışında belirtim yok ama korkuyorum. sonuçta ne olacağını bilmiyoruz.

Rabbim çocuklarını korusun

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Karantina da hamilelere ilaç vermiyorlar canım bende geçirdim sirke limon sarımsak öyle atlattım hergun duş almayı ihmal etmedim Allah'ın izniyle birşey olmaz inşallah geçmiş olsun ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar