Esim gercekten cok değişik bir insan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ahsen asel tarafından oluşturulan Esim gercekten cok değişik bir insan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,410 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Esim gercekten cok değişik bir insan
Konbuyu başlatan Ahsen asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar yeni 40kım bitti be benim kayınpeder tarafi dorumlari çok iyi ben doğum yaptım kimse bana değil altın bir tele vermedi Eltim akşam doğum yapmış eşim benden habersiz hastaneye gidip altın takmış sonra beni arayıp ben bebeği görmeye gittim altın taktım diye gelde delirme🤔
Allah akıl versin kocana canım benim umarım en kısa zamanda duzelir. Allah büyüktür 🙏🏻

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar yeni 40kım bitti be benim kayınpeder tarafi dorumlari çok iyi ben doğum yaptım kimse bana değil altın bir tele vermedi Eltim akşam doğum yapmış eşim benden habersiz hastaneye gidip altın takmış sonra beni arayıp ben bebeği görmeye gittim altın taktım diye gelde delirme🤔
Allah sana sabır versin daha çok eşinin seni yerlere göklere çıkarması gerekirken bide elti milletine koz veriyor ben evlenmeden önce yumurta bile kirmazdim evlendim kaynanamla yufka bile açıyoruz ne var bunda çokta güzel yapıyorsunuzdur yemek laf olsun diye konuşmuş

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten yapılan haksızlığı bende sevmiyorum bu yüzden eltim ve kaynımla bizde konuşmuyoruz ama eşinin kalkıp altın takması senden habersiz kıyamet kopardı ben eşime bırak hediyeyi biz onların çocuğu olacağını öğrendiğimizde hayırlı olsun dedik aramız bozuk olmasına rağmen ama hamile kaldığımı öğrenmelerine rağmen bir hayırlı olsun demediler nankörler eşime dedim çocukları doğsun hayırlı olsun demiycem beklemesinler birde kalkıp altın götürecek gerçekten beni yok sayması olurdu bu davranışı

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Vallah eşim kavasina ne eserse yapar mesela bir örnek vereyim geçen ev almış müjdeyi Eltim ve görümceme vermiş banada Eltim söyledi eşin ev almış diye şok oldum yani sonra eşime ev mi aldın dedim evt dedi niye bana söylemedin başkasından doydum dedim sen benim keyfimin kahyası mısın dedi tartıştık yani enson benim haberim olur
Tövbe yarabbim eşin niye böyle kaç yıllık evlisin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allahım kocanın şeytanını kör etsin cnm benim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Çok ayıp etmiş eşin çoçuğunun rızkını götürüp de başkasına vermesi hiç iyi değil sende bunu söyle bence sen benim çocuğuma değer vermeyen bir lira bile gönlünden vermeyen insanlara götürüp benim çocuğumun rızkını verdin benİm ve çoçuğunun hakkını yedirdin nasıl hakkını ödeyeceksin diye. Durumu olmaz falan neyse ama durumları var diyorsun her türlü herşeyi yapabilirler Ayrıca sana sormadan bunu nasıl yapabilir sana hiç mi saygısı yok 🤦🏻‍♀️😡

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten yapılan haksızlığı bende sevmiyorum bu yüzden eltim ve kaynımla bizde konuşmuyoruz ama eşinin kalkıp altın takması senden habersiz kıyamet kopardı ben eşime bırak hediyeyi biz onların çocuğu olacağını öğrendiğimizde hayırlı olsun dedik aramız bozuk olmasına rağmen ama hamile kaldığımı öğrenmelerine rağmen bir hayırlı olsun demediler nankörler eşime dedim çocukları doğsun hayırlı olsun demiycem beklemesinler birde kalkıp altın götürecek gerçekten beni yok sayması olurdu bu davranışı
Bende ne eltimle nede kanımla konuşurum herkes evinde olsun boşver

Ahsen asel

Kayıtlı Üye
rank
10 sene ve 5 çocuk annesi östelik eşim erkekci biraz hayatımı riske koyup ona 5 çocuk verdim çocuklarım 3 kız 2 Erkek ben 18 de anne oldum suan 27 yaşındayım eşim de 40 yaşına girdi yeni

Çok ayıp etmiş eşin çoçuğunun rızkını götürüp de başkasına vermesi hiç iyi değil sende bunu söyle bence sen benim çocuğuma değer vermeyen bir lira bile gönlünden vermeyen insanlara götürüp benim çocuğumun rızkını verdin benİm ve çoçuğunun hakkını yedirdin nasıl hakkını ödeyeceksin diye. Durumu olmaz falan neyse ama durumları var diyorsun her türlü herşeyi yapabilirler Ayrıca sana sormadan bunu nasıl yapabilir sana hiç mi saygısı yok 🤦🏻‍♀️😡
Ne desem boş eşim bildiğini yapar

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
10 sene ve 5 çocuk annesi östelik eşim erkekci biraz hayatımı riske koyup ona 5 çocuk verdim çocuklarım 3 kız 2 Erkek ben 18 de anne oldum suan 27 yaşındayım eşim de 40 yaşına girdi yeni
Ooo baya yaş farkı var ama benim eşim 36 ben 24 yaşındayım ama benim eşim kaynanama bile ezdirmez biri bana birşey dese onları parçalar

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende ne eltimle nede kanımla konuşurum herkes evinde olsun boşver
Aynen canım bana dokunmayan yılan bin yaşasın ama asla iyi gününe beklemesinler zaten uzağım ama bir arayıp telefon dahi etmem haketmşyorlar çünkü en son memlekete gidince eşimde anne babasını karşısına alıp konuştu bu kadın haklı bir hayırlı olsun bile demese kimse birşey demesin dedi Hıı kendi söyler mi bilmiyorum ama benim kırılacağımı biliyor

Tüm sayfalar yüklendi.