Esim gercekten cok değişik bir insan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ahsen asel tarafından oluşturulan Esim gercekten cok değişik bir insan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,390 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Esim gercekten cok değişik bir insan
Konbuyu başlatan Ahsen asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
A

Aynen bacım okadar doluyum ki ona karsi

karşı sormayın dün doğumdan önce eltimdeydim yemek yapmıştı görümceler kaynanamlar kayınım hepimiz ordaydk herkesin içinde bağıra bağıra Eltime senin annende desin ben kız yapıp evlendirmisim senin yemeklerin o biçim senin ellezetine diyecek yok diye okadar kütü oldum herkez bana baktı sen güzel yemek yapmiyon galiba eşin öyle diyor diye sustum bisey diyemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet benimde erkek
benim eşim herkesin icinde öyle söylese dönup derimki ozaman bundan sonra sana onlar yemek yapsin mademki benim yemeklerimi beğenmiyosun derim vallahi 🤔😉🙄

Vallah eşim kavasina ne eserse yapar mesela bir örnek vereyim geçen ev almış müjdeyi Eltim ve görümceme vermiş banada Eltim söyledi eşin ev almış diye şok oldum yani sonra eşime ev mi aldın dedim evt dedi niye bana söylemedin başkasından doydum dedim sen benim keyfimin kahyası mısın dedi tartıştık yani enson benim haberim olur
allah düşman başina versin benim kocamda önceden öyleydi şimdi cok şukur cok cok değişti

Vallah eşim kavasina ne eserse yapar mesela bir örnek vereyim geçen ev almış müjdeyi Eltim ve görümceme vermiş banada Eltim söyledi eşin ev almış diye şok oldum yani sonra eşime ev mi aldın dedim evt dedi niye bana söylemedin başkasından doydum dedim sen benim keyfimin kahyası mısın dedi tartıştık yani enson benim haberim olur
allah düşman başina versin benim kocamda önceden öyleydi şimdi cok şukur cok cok değişti

Kusurma bakmayin lütfen dilin kemiqi yok eşinin karısı eltiniz mi acaba. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Yerinde olsam bi dk durmam. Kafayi yerim eşimi boqarim böyle bisey olsa insaAllah ta olmaz eşim anasına qidince seda bu yemeqi çok quzel yapar diyen bi insan. Senin man kafa eltiyi öwüyo aklm almadı qercekten Allah sasrtmasn
şimdi annesinin yemegini beğense tamm der güler gecer insan ama o kadar milletin arasinda karisini yerin dibine sokup öyle kelimeler gercekten cok moral bozucu bişey

Son düzenleme:
benim eşim herkesin icinde öyle söylese dönup derimki ozaman bundan sonra sana onlar yemek yapsin mademki benim yemeklerimi beğenmiyosun derim vallahi 🤔😉🙄

Yav bi benim kocammı eşşek çıkdı. Her kesin kocası deyişmiş. Peki ben napıyım eşim deyişsin biraz adam olsun öküz😏

Ahsen asel

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin içine biriktir
Ah canım benim emin ol sadece senin kocan böyle değil... Ben 100 tl harcadım diye kendime özel keyfe keder dünyanın lafını yaptı ama 4 yaşındaki yeğeni para istedi markete gidip cips alacak diye 100 tl para verdi. Onu da geçtim abisinin kıyafeti yokmuş para gönderiyor alışveriş yapsın diye. Bu arada eşim şuan işsiz abisi de 5000 TL maaş alan bir adam. Daha bunun gibi birsürü şey söyleyebilirim ki eşim 6 kardeş düşün bacım. Bana bak de ki allahım beterin beteri varmış şükür halime de 🙄
dikler
Ah canım benim emin ol sadece senin kocan böyle değil... Ben 100 tl harcadım diye kendime özel keyfe keder dünyanın lafını yaptı ama 4 yaşındaki yeğeni para istedi markete gidip cips alacak diye 100 tl para verdi. Onu da geçtim abisinin kıyafeti yokmuş para gönderiyor alışveriş yapsın diye. Bu arada eşim şuan işsiz abisi de 5000 TL maaş alan bir adam. Daha bunun gibi birsürü şey söyleyebilirim ki eşim 6 kardeş düşün bacım. Bana bak de ki allahım beterin beteri varmış şükür halime de 🙄
Kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez

Kayıtlı Üye
rank

Kayıtlı Üye
rank
Benim 33 yaşı var ama 26 taşından tanıyorum deyişmiyo
bazi erkekler zaman geçtikce olgunlaşir benim eşim değer vermezdi cocuklariyla fazla ilgilenmezdi bizim yanimizdan cok arkadaşlariyla vakit gecirirdi gece geç gelirdi nerdesin nezaman gelecen canm diye sordugumda hesapmi verecem sana diyip bağrirdi kavgalar ederdik ama yaşi buyudukce olgunlaşti şimdi herhafta sonu cocuklarimla oyunlar oynuyo yarim saatte olsa cocuklar cok mutlu oluyolar onlari öyle görünce bende cok mutlu oluyorum herşey zamanla olur gulum sabir ablamlar kardeslerim bana diyolar sen cok sabirlisin biz olsak sabredemezdik diye ama sabretmesende gidecek yerim yok diye sustum oturdum bazen gülüyorum diyorumki keşke kocalari alince değişim karti yada iade karti verseler🤣🤣üc beş ay yada yil kullandiktan sonra beğenmeyip iyade etsek ama ne yazikki yok 😁🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.