Eşim işten çıktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Eşim işten çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,256 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Eşim işten çıktı
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok mutsuzum bu kış kıyamette eşimi işten çıkardılar dua edin bize  bursada nereye başvurabilir kızlar ne olursa yaparım diyor çocuk var iş seçmem diyor 😢 asıl mesleği öğretmenlik
Rabbim kolaylık versin inşallah işkura başvursun orda uygun işler vardır canım rabbim kimseyi darda bırakmasın inşallah 😔

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar çok mutsuzum bu kış kıyamette eşimi işten çıkardılar dua edin bize  bursada nereye başvurabilir kızlar ne olursa yaparım diyor çocuk var iş seçmem diyor 😢 asıl mesleği öğretmenlik
Atanamayan öğretmen değil mi eşin canım.😔 Allah yardımcınız olsun🙏 özel okullarda filan branşsa göre alım oluyor başvuru yapsın inşallah olur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum özel okullara başvuru yapsın alırlar insallah

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım benim yaaa seviliyorsun ❤️
Kuzum kaç haftalık oldun cinsiyet merak ediyorum yaa 🙈🙈
Canımsın sende gamzem eşim cok merksiz benim gibi değil Allah'ın izniyle öğreniriz diyor zamanı gelince gamzem catliyacam belli olsada yavasdan yavasdan birşeyler almak lazım malum 2 tane devlete gidiyorum kuzum soylermi 13 haftalık 😂😍😍😍🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canımsın sende gamzem eşim cok merksiz benim gibi değil Allah'ın izniyle öğreniriz diyor zamanı gelince gamzem catliyacam belli olsada yavasdan yavasdan birşeyler almak lazım malum 2 tane devlete gidiyorum kuzum soylermi 13 haftalık 😂😍😍😍🥰
13 haftalık tahminde bulunur kuzum sadece kesin net konuşmaz hadi hayırlısı inşallah Hülyam eşinde aynı benim eşim gibi oda hiç merak etmezdi hep sağlıklı olsunda ne olur ise olsun derdi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
13 haftalık tahminde bulunur kuzum sadece kesin net konuşmaz hadi hayırlısı inşallah Hülyam eşinde aynı benim eşim gibi oda hiç merak etmezdi hep sağlıklı olsunda ne olur ise olsun derdi
Aynen gamzem öyle tahmim yurut oda yok sağlıklı olsunda diyor içim içime sığmıyor 😍😍😍🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar