Eşim işten çıktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Eşim işten çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,249 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Eşim işten çıktı
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim hayırlısını versin inşallah kuzum bir kız bir erkek olsa sağlıkla hayırlısi ile ayyy ne güzel olurdu dimi
Sen ne düşünüyorsun kuzum
Gamzem sağlıklı olsunlarda içime kız doguyor kız duskunuyum birtanem 🥰🥰🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yandık biz eşimle annemde yandı 🤣🤣🤣 beni asla birakmazsin diyorum anneme bir görsen 😄
Kız zor oluyor vallahi iki çocuk büyütmek aha kendimden biliyorum akşama kadar oturmak nedir bilmiyorum bazen sinirden oturup ağlıyorum hülyam biri susuyor öteki başlıyor akşama kadar böyle kısır döngü

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Kız zor oluyor vallahi iki çocuk büyütmek aha kendimden biliyorum akşama kadar oturmak nedir bilmiyorum bazen sinirden oturup ağlıyorum hülyam biri susuyor öteki başlıyor akşama kadar böyle kısır döngü
Kesinlikle inanırım gamzem benim rabbim yardımcımız olsun inşallah kuzum her zorla vardır bir kolaylik gamzem 4 sene olacak evleneli 2 sene bazı sorunlar vardı anlatmıştım sana insnalarin niye yok olmuyormu takmiyordum aslında takmamaya calisirdim ama zor günler gecdi rabbim ummadigim anda 2 mucize verdi 🥺🥺🥺🥺♥️🤲🤲🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kesinlikle inanırım gamzem benim rabbim yardımcımız olsun inşallah kuzum her zorla vardır bir kolaylik gamzem 4 sene olacak evleneli 2 sene bazı sorunlar vardı anlatmıştım sana insnalarin niye yok olmuyormu takmiyordum aslında takmamaya calisirdim ama zor günler gecdi rabbim ummadigim anda 2 mucize verdi 🥺🥺🥺🥺♥️🤲🤲🤲
Aynen kuzum Rabbime binlerce kez şükürler olsun
Sen uygulamadan bile çıkmıştın psikolojik sorunlardan dolayı bebek ile ilgili kurban olduğum Rabbimin mucizesi işte bir tane aldı ama iki tane verdi elhamdülillah rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim gerisi hallolur biiznillah

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Aynen kuzum Rabbime binlerce kez şükürler olsun
Sen uygulamadan bile çıkmıştın psikolojik sorunlardan dolayı bebek ile ilgili kurban olduğum Rabbimin mucizesi işte bir tane aldı ama iki tane verdi elhamdülillah rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim gerisi hallolur biiznillah
Amin birtanem amin şükürler olsun gecdi alllah razı olsun balım 🤲🤲🤲💕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar