Eşim kaynanam aramış kaynanam kızını tutmuş🤨🤨🤨

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Eşim kaynanam aramış kaynanam kızını tutmuş🤨🤨🤨 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,042 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşim kaynanam aramış kaynanam kızını tutmuş🤨🤨🤨
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Ay ben böyle şeyler duyunca sinir oluyorum vicdan duygusundan yoksun anne bide insan ne olursa olsun kıyamaz içi rahat etmez... bak ama yanında ki adam yani sana gerek kalmadan objektif yaklaşıp gerekeni yapmış...

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşim çok sinir olmuş kaynanamı aramış kızına ne oldu benim karım 1 hata sonra doguracak şimdimi keyfi geldi gülerek ben gelemem çarenize bakın diyor baya kızmış eşim kaynanam hemen kızını tutmuş be biçimler ya eşim demiş bebek dogunca gelmeyin sakın
Kuzum daha önce açmış olduğun konuya da yazdım sen el kızsın o yüzden hiç sasirmadim ama kendi kızının başına gelse ortalığı ayağa kaldırırdı ama eşin guxel söylemiş artık kocanın yanında olduğunu bilir kaynanan

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşim çok sinir olmuş kaynanamı aramış kızına ne oldu benim karım 1 hata sonra doguracak şimdimi keyfi geldi gülerek ben gelemem çarenize bakın diyor baya kızmış eşim kaynanam hemen kızını tutmuş be biçimler ya eşim demiş bebek dogunca gelmeyin sakın
Ne güzel eşin senin yanında olmuş benimki hayatta bırakmaz ailesini haklı bile bulur yani haksız olsalar da

...

Moderator
Mod
rank
Enişteye helal olsun canım👍

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Valla sibel istanbulda olsan ben gelirdim

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Iyi etmis esin cevabini vermis kaynana na cnm .simdi gelmeyen dogunca hic gelmesin boaver

Aysima

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ilk dogumumda arkadaşım ben kalırım yanında dedi tamam dedik hastanedeyiz eşimin yengesi geldi Ben kalırım ne gerek var arkadaşına yabancıya filan dedi. Tamam o zaman dedik Kız evine gitti. Yengesi de eve gidip çocuklara yemek verip geleyim ben dedi tamam dedik neyse eve gitti arıyor eğer lazimsam geleyim diye. Hem ben kalirim diye arkadasimi gondertti hem öyle dedi bizde gerek yok gelme dedik eşim kaldı yanımda. Kimseye güvenerek yola çıkmayacaksın
Tirnagin varsa başını kaşıyacaksın bacım hayat bunu gösteriyor bize çoğu zaman.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ilk dogumumda arkadaşım ben kalırım yanında dedi tamam dedik hastanedeyiz eşimin yengesi geldi Ben kalırım ne gerek var arkadaşına yabancıya filan dedi. Tamam o zaman dedik Kız evine gitti. Yengesi de eve gidip çocuklara yemek verip geleyim ben dedi tamam dedik neyse eve gitti arıyor eğer lazimsam geleyim diye. Hem ben kalirim diye arkadasimi gondertti hem öyle dedi bizde gerek yok gelme dedik eşim kaldı yanımda. Kimseye güvenerek yola çıkmayacaksın
Tirnagin varsa başını kaşıyacaksın bacım hayat bunu gösteriyor bize çoğu zaman.
Kisaca herkesi kendin gibi sanma sağ gösterip sol vuruyorlar diyorsun

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Evet ya gelmesinler dogruncada söz verib gelmemekde ne demek ne bicim insanlardilar

Tüm sayfalar yüklendi.