Sorum var Eşim nasıl kıymetimi bilir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine kilic tarafından oluşturulan Eşim nasıl kıymetimi bilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,423 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşim nasıl kıymetimi bilir
Konbuyu başlatan Emine kilic
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emine kilic
A

Adsız anne adayı

Guest
Ne kadar beklenti içinde olursan o kadar üzülürsün erkeklerin neredeyse hepsi aynı degismiyorlar en iyisi mi öyle kabul et yoksa üzülen sen olursun sen biraz uzak dur eşinden bakalım anlayacak mi yaptığı düşüncesizligini

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Amin cnm hamilelik hormonları ile dahada tavan yapiyor ya bu tripler çok şey beklemiyoruz oysa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya eşim çok sert biri değil aksine çok rahat ve ben çok aceleciyim her şeyi yapar eder kimseye bir şey bırakmam bu huyunu bırakamıyorum bir yer dağınık olsa uyuyamıyorum yani bilmiyorum napacam nerden başlayacam ilk kendimden başlamam gerek ama nasıl
Canım bende aynı senin gibiyim eşim hatta bu temizlik huyumdan aşırı şikayetçi ailem bile çok yoruluyorum aslında ama kimseye de iş yaptırmıyorum çünkü başkasının yaptığı içime sinmiyor e bu sefer adam da elini bişeye sürmüyor haliyle aslında bi tık bizde de hata var geçen çok kötüydüm kolumu kaldıracak dermanım yoktu eşim o halimi görünce bidaha kendi kalktı yaptı bazı şeyleri akışına bırakmak lazım herşeye el atmamak lazım cidden

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar o kadar kotu durumdayimki akıl almak istedim. Bir tane 4 bir tane 1 yaşında kizkwrim var ve 7 aylık hamileyim. O kadar yoruldum ki çekip gidesim var ağlaya ağlaya yazıyorum lütfen bana akıl verin. Eşim çok rahat hiç yardimcu olmuyor aslında fırsat vermiyorum yerinde duramayan her işi kendisi gören salak kadınlardan biride benim. Eşim hep uyuyo uyandığında biraz çocuklarla ilgilenip hemen annesine atıp kahveye kaçıyo artık bu konu yüzünden kavga etmekten güzel konuşmaktan yoruldum sanki hiç hamile değilmişim gibi lütfen bana akıl verin ama örnekli olsun napsam bana yardım eder işleri biraz birakmalimiyim hep ev temiz olmamalı mı yemek hazır olmamalı mı napwyim
Kendini hep düzen olsun diye sartlandirma herseye yetisemeye bilirsin cok normal bu yolda cok cabalayip kendini yipratmissin cocuklarinda kucuk bazende is yapma yetisemiyorum de iyice agirlastim de yani o yapmiyorsa sen yonlendir cocuklari disarida dolastirsin biraz sakinlik yasatip dinlen derim

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar o kadar kotu durumdayimki akıl almak istedim. Bir tane 4 bir tane 1 yaşında kizkwrim var ve 7 aylık hamileyim. O kadar yoruldum ki çekip gidesim var ağlaya ağlaya yazıyorum lütfen bana akıl verin. Eşim çok rahat hiç yardimcu olmuyor aslında fırsat vermiyorum yerinde duramayan her işi kendisi gören salak kadınlardan biride benim. Eşim hep uyuyo uyandığında biraz çocuklarla ilgilenip hemen annesine atıp kahveye kaçıyo artık bu konu yüzünden kavga etmekten güzel konuşmaktan yoruldum sanki hiç hamile değilmişim gibi lütfen bana akıl verin ama örnekli olsun napsam bana yardım eder işleri biraz birakmalimiyim hep ev temiz olmamalı mı yemek hazır olmamalı mı napwyim
Kocadan kocaya değişir ilk çocuğumda eşim ayni seninki gibiydi ikincide herşeyi yaptı eşim bana baktı dogurunca halende yardım ediyor Allah tan değişti ben bişey yapmadım sadece sabır ettim

Slhhdr

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gibi yerinde durmayan eşime hiçbir şey yaptırmayan biriydim gebeliğin 4. Ayında görümcem yapma yorma kendini sonra alışıyorlar dedi bende onun gibi davrandım yapmadım yorgunum hamileyim dedim şimdi bi iş yapılacaksa beraber yapıyoruz başta ben ona yaptırmayınca kıymet bilir yapamadığım zaman o yapar sanıyordum öyle olmuyormuş o yüzden boşver yapma isterse ev çöp ev olsun takma giden senden gidiyor ve yaptıkların hiç kıymetli olmuyor.

Emine kilic

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gibi yerinde durmayan eşime hiçbir şey yaptırmayan biriydim gebeliğin 4. Ayında görümcem yapma yorma kendini sonra alışıyorlar dedi bende onun gibi davrandım yapmadım yorgunum hamileyim dedim şimdi bi iş yapılacaksa beraber yapıyoruz başta ben ona yaptırmayınca kıymet bilir yapamadığım zaman o yapar sanıyordum öyle olmuyormuş o yüzden boşver yapma isterse ev çöp ev olsun takma giden senden gidiyor ve yaptıkların hiç kıymetli olmuyor.
Ayyy gerçekten bu yoruma ihtiyacım vardı şimdi değiştirebilirim demi. Bende öyle düşündüm dedim yapayım gerçekten yapamadığım zaman görür yapar yok yapmaya yapmaya artık hiç bir şey yapmadı bugünden sonra azar azar kendimi mahrum bırakmam lazim işten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendini hep düzen olsun diye sartlandirma herseye yetisemeye bilirsin cok normal bu yolda cok cabalayip kendini yipratmissin cocuklarinda kucuk bazende is yapma yetisemiyorum de iyice agirlastim de yani o yapmiyorsa sen yonlendir cocuklari disarida dolastirsin biraz sakinlik yasatip dinlen derim
Bugünden bunun için denemeye başladım inşallah başarılı olurum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar