Eşim sürekli ilgi göstersin istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Helin212 tarafından oluşturulan Eşim sürekli ilgi göstersin istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,382 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşim sürekli ilgi göstersin istiyorum
Konbuyu başlatan Helin212
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Helin212

Kayıtlı Üye
rank
İşte o da çok kötü, insan huzur ister kafa rahat olsun ister. Gebelik zaten yorucu bir süreç, psikolojik olarak da anlaşılmak ister insan hep. Negatif insanlarla zor geçer.🤷
Hiç sorma canım ya valla artık bunaliyorum her gece ağlıyorum korkuyorum bebeğe bişey olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genelde o bizde de oluyor bende evleneli 4 ay oldu hamileliğimi yeni ogrendim. Evde bunaliyorum ona laf söylüyorum. Sonra kızışıyoruz. Sonrada çok pişman oluyorum ama elimde değil.
Benimde öyle ama buradaki herkes sağolsun anladım artık daha ılımlı yaklasacam

Genelde o bizde de oluyor bende evleneli 4 ay oldu hamileliğimi yeni ogrendim. Evde bunaliyorum ona laf söylüyorum. Sonra kızışıyoruz. Sonrada çok pişman oluyorum ama elimde değil.
Esin biraz anlaysli olsun senin suçun yok sonuçta hormonlar sende biraz sakin ol ama
Ya Aslında o baya sakın yani ben onun yerine kendimi koyuyorum bu kadar sakin olmazdım adam eve geldiği gibi geceye kadar susamiyorum illa bir bahanem olacak

Esin biraz anlaysli olsun senin suçun yok sonuçta hormonlar sende biraz sakin ol ama
Ya Aslında o baya sakın yani ben onun yerine kendimi koyuyorum bu kadar sakin olmazdım adam eve geldiği gibi geceye kadar susamiyorum illa bir bahanem olacak

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle 7 aydır evliyiz 5 aylık hamileyim birbirimizi çok seviyoruz ama bana bişey diyince veya ne bilim hep bana ilgi göstersin istiyorum bişey istedim almadı diye kavga ettim. Ve aramız bozuluyor çok ne yapmam lazım Korkuyorum beni sevmemesinden hormonlar beni mahvetti
Hormonel değişimlerden dolayı ani çıkışlar yaşayabilirsin ama kendini frenlemen lazım karşındakini de anla düğün yapmış bebek olacak herşey çok pahalı

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim ama elimde değil herşeye bir bahanem oluyor ağlıyorum ne bilim tamam diyorum yapmiyacam ama aynı şeyler yine istemeden oluyor yada zoruma gidiyor istediğim birşeyi yapmayınca
Boyle sakin oldugun zaman aksamlari mesela 2 cay yapin oturun sakin sakin anlat eşine cnm anlar sonucta istmryerek oluyir bu aralar idare etmesini aslinda oyle istemedgini isteden oluyir hormonlardan diye anlat ben ilk basta esimden uzak durdum hic yanimda istemedim nedense ama kirilmasin diye hisetirmemeye calistim hep cok sukur gecti

ErvA34_

Kayıtlı Üye
rank
Hiç sorma canım ya valla artık bunaliyorum her gece ağlıyorum korkuyorum bebeğe bişey olur

Canım ne diyim ki sende sakin olmaya çalış biraz mecbur katlanacaksnz

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle 7 aydır evliyiz 5 aylık hamileyim birbirimizi çok seviyoruz ama bana bişey diyince veya ne bilim hep bana ilgi göstersin istiyorum bişey istedim almadı diye kavga ettim. Ve aramız bozuluyor çok ne yapmam lazım Korkuyorum beni sevmemesinden hormonlar beni mahvetti
Yeni evli ve yeni hamilesin onun için erken hamilelik olmuş ondan kaynaklı olabilir 😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar