Eşimden ayrılmayı düşünüyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan tarafından oluşturulan Eşimden ayrılmayı düşünüyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,970 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimden ayrılmayı düşünüyorum
Konbuyu başlatan Dilan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Dilan

Kayıtlı Üye
rank
5 yıl olacak neredeyse bazen cok iyiz bazen cok kötüyüz doğum yapalı bir yıl olacak bu bir yıl icinde artık eşimden nefret edecek noktaya geldim verdiği hic Bi sözü yerine getirmiyor evlenm evlebrli doğru düzgün calişmadı kaynanamın maaşi ile zar zor geciniyoruz kaynanamın sürekli beni poh pohlamasından bıktım

Hüda

Kayıtlı Üye
rank
Allahım yardım etsin canım benim. Ne desek bos aile ıcı huzursuzluk cok kotu. Ama ıste bazı seyler bu hayatta ımtıhanımız.

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım hakkında hayırlısı olsun ne desek boş ne yaşadığını ancak sen bilirsin

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
5 yıl olacak neredeyse bazen cok iyiz bazen cok kötüyüz doğum yapalı bir yıl olacak bu bir yıl icinde artık eşimden nefret edecek noktaya geldim verdiği hic Bi sözü yerine getirmiyor evlenm evlebrli doğru düzgün calişmadı kaynanamın maaşi ile zar zor geciniyoruz kaynanamın sürekli beni poh pohlamasından bıktım
Kiyamm ben sana

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Allahım yardım etsin sana cnm sen yaşıyorsun biz bilemeyiz neler yaşadığını hakkında ne hayırlıysa Allahım onu versin sana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar