Eşimden bıktım artık çok kötü kavga ettik😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianne8 tarafından oluşturulan Eşimden bıktım artık çok kötü kavga ettik😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,750 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimden bıktım artık çok kötü kavga ettik😔😔
Konbuyu başlatan Yenianne8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranurun annesi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Valla tam senin yazdıgına yönelik yorum yapıcaktım. Hamileyken şiddet uygulayan adam ilerisinde ne yapar acaba çok merak ediyorum. Şiddet işin içine girdi mi orda Bi durup düşünmek gerekiyor. Bide utanmadan evin temizliğini bahane ediyormuş. Allahım akıl fikir versin...
Aynen öyle yani hem şiddet var hemde nasıl bir vicdan yoksunu ise hamile eşine vuruyor ben çok üzülüyorum böyle durumlara eğer imkan varsa ailen arkanda ise bir dk durmazdım herşeyin affı olur belki ama şiddetin olmaz

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle yani hem şiddet var hemde nasıl bir vicdan yoksunu ise hamile eşine vuruyor ben çok üzülüyorum böyle durumlara eğer imkan varsa ailen arkanda ise bir dk durmazdım herşeyin affı olur belki ama şiddetin olmaz
Bencede bide hamile gerçekten çok üzülüyorum böyle olunca. Aynı şey arkadaşımın başına geldi. Hamileliginde şiddete ugradı. 8 aylık yoktu şiddeti arttırmış erken dogum yapmıştı direk boşanma davası açtı ayrıldı. Bazı erkekler gerçekten çok vicdansız.

...

Moderator
Mod
rank
29 haftalik hamileyim bana vurdu yüzüme dokat attı bunu her kavgada yapıyor bende en sonki kavgadan sonra evden çıktım gittim annemlere gitmek için yolda amcası ve yengesi beni geri aldılar eve gelince bende ailemi aradım bize geldiler sonra kendisinin amcası yrngesi halası falan geldi ya herkesin için bana aileme sesini yükseltiyor bende o an herkesin içinde gerizekali şu ses tonuna dikkat et dedim halbuki daha 1 senelik evliyiz ama bu bir senedir hiç anlaşamıyoruz üstüne birde hamileyim saygısızın biri ya ondan kaç yaş küçük olmama rağmen herseyi en ince ayrıntısına kadar dusunen benim ya kendisi ne var ne yok anlattı milletin içinde kendini sırf haklı cikarmak için ya ben hamileyim zor geçiyor geceleri uyuyamıyorum ama buna rağmen yemeğimi temizliğimi yapıyorum biryeri pis birakmiyorum o günde onun tarafı gitti annemler kaldı anneme lavabonun içinde az bir sarı yer kalmış onu bahane edip gösteriyor halbuki daha 1 gün olmadı temizleyeli ya ben bu adamdaki bu dille baş edemiyorum bna destek olacağına tam tersini yapıyor evlendiğim için o kadar pismanmki nereye kadar böyle gidecek ben artık bunaldım yoruldum bıktım bundan kimse beni anlamıyor anlamak istemiyor
Canım benim hem hamilesin hemde eşin böyle.Birde tokatmı atıyor.Kadına elmi kalkarmış.Nasıl bir zihniyet.Rabbim yardımcın olsun.Eşinede hidayet akıl fikir versin.😞

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
29 haftalik hamileyim bana vurdu yüzüme dokat attı bunu her kavgada yapıyor bende en sonki kavgadan sonra evden çıktım gittim annemlere gitmek için yolda amcası ve yengesi beni geri aldılar eve gelince bende ailemi aradım bize geldiler sonra kendisinin amcası yrngesi halası falan geldi ya herkesin için bana aileme sesini yükseltiyor bende o an herkesin içinde gerizekali şu ses tonuna dikkat et dedim halbuki daha 1 senelik evliyiz ama bu bir senedir hiç anlaşamıyoruz üstüne birde hamileyim saygısızın biri ya ondan kaç yaş küçük olmama rağmen herseyi en ince ayrıntısına kadar dusunen benim ya kendisi ne var ne yok anlattı milletin içinde kendini sırf haklı cikarmak için ya ben hamileyim zor geçiyor geceleri uyuyamıyorum ama buna rağmen yemeğimi temizliğimi yapıyorum biryeri pis birakmiyorum o günde onun tarafı gitti annemler kaldı anneme lavabonun içinde az bir sarı yer kalmış onu bahane edip gösteriyor halbuki daha 1 gün olmadı temizleyeli ya ben bu adamdaki bu dille baş edemiyorum bna destek olacağına tam tersini yapıyor evlendiğim için o kadar pismanmki nereye kadar böyle gidecek ben artık bunaldım yoruldum bıktım bundan kimse beni anlamıyor anlamak istemiyor
Ya canm nolursa olsun sana vurması çok yanlış bide hamileyken canm naptın tanimadanmi evlendin ben bu erkekleri anlamıyorum ya ne istiyorlar ne onun annesi saraylarda mi buyutmus ne az sarı olsa nolur bide o sarılık cikmiyorda bence susup oturursan geriside gelir o yüzden ağırlığını köy şimdiden

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
KUrban olsun sana o şiddete karşıyım kadına vurulmaz valla biz kavga edince erkekse elini kaldırsın bana onu itin götüne koyarım
Sen nendensin hıc tahammülüm yok böyle olaylara bazen eşime eleştirisel konuşunca diyor hep haklı çıkıyorsun diyorum haksızlık yapmamda kendime yaptirmamda ezdirmem kendimi ailemde görmedim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun öylesi bir insanla uğraşmak çok zor olur bugün elini kaldıran yarın tekme tokat döver haberin olsun. Düzelir diye asla bekleme olan sana ve bebeğine olur başka hickimseye olmaz

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kadınlar Allahin eşlerine emanetidir kadın hakkını helal etmesse vay o erkeğin haline cenneti Allah annelerin ayakları altına sermiş anne kadın çok kıymetli değerli Allah değer bilen koca nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.