Eşimden nefret ediyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Eşimden nefret ediyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,154 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimden nefret ediyorum
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yok haklisin 4 yıl sevgili kaldık 2 ayda nişanlı ama böyle değildi aynı evin içine girince farklı oldu birde yaşımız 33 oldu dedik bizimde çocugumuz olsun. Ama pişman etti beni
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haklısın o zaman cnm da 4 senede az bi zaman degil ama sana da yazık karnındakine de insan kaynanayı ceker akrabayı ceker ev üstünü çeker maddi sıkıntı olur sineye ceker ama ilgisiz olması çekilecek gibi değil yaşı da var bayagı bi yuva kolay kurulmuyor ki

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Bu durumlarda çocuk en olmamasi qereken durum. Keşke problemli ewliliklerde cocuk hiç olmasa. Bunu düşünerek duzelir diye çocuk yaptıysan Keşke olmasayms. Takmamaya umursamamaya bak ipleri ewliliqin başında elinde olsaydı durumun böyle olmazdı. Benim eşim oyun oynayacaqi wakit sedos oyun oynasam kızarmsin diyo asla karı yapılı bi adam deqil. İlklerde telefonunu yere wurmsluqm wardi pugb ilk ciktiqinda şarj aletini kırdım manyak papcici olmstu tek oynuyordu ama sinir olurdum tawrimi koyunca sildi papciyi. Şimdilerde qalafti ti diye bi oyun oynuyo en fazla 2 saat oyna diyorum. Sakın sakin anlatiyrum oda uyquluyr saolsun smdi musade istiyor. Güzel anlat konus. Şifresini bilmen en doqal hakkın bi yabancı deqlsnz bu büyük bi saçmalık bence
Telefonunu duvara carpmis kırmış biriyim iki kez birşeyi yap diyince onu yapmıyor yapma dediğini yapıyor ben hasta yatıyorum birkere aramadı nasıl oldun diye

Haklısın o zaman cnm da 4 senede az bi zaman degil ama sana da yazık karnındakine de insan kaynanayı ceker akrabayı ceker ev üstünü çeker maddi sıkıntı olur sineye ceker ama ilgisiz olması çekilecek gibi değil yaşı da var bayagı bi yuva kolay kurulmuyor ki
Çok yoruldum düzeltmeye çalışmıyor ayrılalım diyorum benim ona söylediğim masal gibi geliyor

Çok yoruldum düzeltmeye çalışmıyor ayrılalım diyorum benim ona söylediğim masal gibi geliyor
Telefonunu duvara carpmis kırmış biriyim iki kez birşeyi yap diyince onu yapmıyor yapma dediğini yapıyor ben hasta yatıyorum birkere aramadı nasıl oldun diye

Tiktoku falan papciyi sildi sonra yeniden yüklemiş başka hesap açarak

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Tiktoku falan papciyi sildi sonra yeniden yüklemiş başka hesap açarak
Seni ciddiye almıyo anladığım kadarıyla sende aynısını yap indir oyun oyna hasta olunca tınlama yokmuş gibi davran anlasın ne halt yedigini insan 4 yıl sevdiğine kavuşup karnındaki bebeğine niye bunu yapar ki

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim kolaylık versin sana kimsenin evinde huzursuzluk geçimsizlik olmasa keşke ama imtihan bunlar 10 sene dayak yedim en son bıçak kemiğe dayandı aldım çocukları gittim annemde 6 ay kaldım ama ben çocuklarıma o 6 ayın hesabını veremem eşimden nefret ediyorum sanıyordum o kadar şey yaşamama rağmen çok pişman olduğunu bir daha yapmayacağına söz vererek geldim geri 1 sene oldu ama emindim pişman olduğumdan şükürler olsun Rabbime bir senedir bir kere kavgamız olmadı hiç esim yedirir içirir gezdirirdi birseyimizi eksik etmezdi ama dövmesi vardı insanlar bir şekilde imtihan oluyor inşallah düşündüğün gibi ihanet yoksa işin içinde duzeltirsiniz içim gidiyor kadinlarin bu isyanlarını duyunca sabır canım ve namaz bol dua emin ol herşey yoluna girecek 😭

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Seni ciddiye almıyo anladığım kadarıyla sende aynısını yap indir oyun oyna hasta olunca tınlama yokmuş gibi davran anlasın ne halt yedigini insan 4 yıl sevdiğine kavuşup karnındaki bebeğine niye bunu yapar ki
Almıyor onu bende anladm birde sürekli ayrılmak dediğim için ciddiye aldığını düşünüyorum diyor annemlere git kafanı dinle bende gıdım gelmiyim ciddiyetimin farkına varsın istiyorum

Rabbim kolaylık versin sana kimsenin evinde huzursuzluk geçimsizlik olmasa keşke ama imtihan bunlar 10 sene dayak yedim en son bıçak kemiğe dayandı aldım çocukları gittim annemde 6 ay kaldım ama ben çocuklarıma o 6 ayın hesabını veremem eşimden nefret ediyorum sanıyordum o kadar şey yaşamama rağmen çok pişman olduğunu bir daha yapmayacağına söz vererek geldim geri 1 sene oldu ama emindim pişman olduğumdan şükürler olsun Rabbime bir senedir bir kere kavgamız olmadı hiç esim yedirir içirir gezdirirdi birseyimizi eksik etmezdi ama dövmesi vardı insanlar bir şekilde imtihan oluyor inşallah düşündüğün gibi ihanet yoksa işin içinde duzeltirsiniz içim gidiyor kadinlarin bu isyanlarını duyunca sabır canım ve namaz bol dua emin ol herşey yoluna girecek 😭
Okadar yoruldum ki anlatamam tehamulum kalmadı artık

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Almıyor onu bende anladm birde sürekli ayrılmak dediğim için ciddiye aldığını düşünüyorum diyor annemlere git kafanı dinle bende gıdım gelmiyim ciddiyetimin farkına varsın istiyorum

Gitsen ne olacak benim annem boşan gel diye baskı yapardi gittik yaptığım yemeği yemedi konuşmadı çocuklarıma ilgisi çöktü normlde onlara bakmadı anne evinde duzeltmen gereken daha çok insan olacak yani evinde bir deliyle ana ocağında bir çok deliyle uğraşacak sin ki bu daha zor eşinin düzelmesi için gayret et canım yaşamış biri olarak diyorum he herkes aynı değildir ama daha çok yolun başındasin

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Sende onun gibi davran bedel otet telefonuna onun bilmediği şifre koy uzakdur o gelecektir her erkek zoru sever ona bağlı gibi değilde çok mutluymuş gibi davran arkadaşlarınla konuş güzel gozuk evde kendisi gelecektir evliliği bağlamak kadının elindedir kadınlığını kullan tibis tibis istediğin adama donusucektir
Doğru diyosun benim telefonumda da şifre var neden şifreni bana söylemiyosun bişey mi sakliyosun diyo guvenmiyosun bana o yüzden diyorum bakicam dedi açtım telefonu verdim bende onun telefonuna bakarım şifremi biliyo artık sürekli bakıyo 5 senedir evliyim evin içinde hayatta makyaj yapmam gerçi hiç yapmam düğün v.s olmadığı sürece tartıştığımiz zaman hiç konuşmam ne sorarsa sorsun tek kelime etmem oda sinirleniyo cevap versene diyo sonra geliyo sarılıyo her istediğimi alır evdeki her işi yapar yardım eder kişiden kişiye fark var bir evlilikte tek taraflı hata aramam ben hata varsa her iki kişi de vardır

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Gitsen ne olacak benim annem boşan gel diye baskı yapardi gittik yaptığım yemeği yemedi konuşmadı çocuklarıma ilgisi çöktü normlde onlara bakmadı anne evinde duzeltmen gereken daha çok insan olacak yani evinde bir deliyle ana ocağında bir çok deliyle uğraşacak sin ki bu daha zor eşinin düzelmesi için gayret et canım yaşamış biri olarak diyorum he herkes aynı değildir ama daha çok yolun başındasin
Birkere çıktığın evden geri dönüş aynı olmaz biliyorum ama adam tiktokta çıplak kizlar videosu beğeniyor ben hastayım aramıyor bile nasılsın diye

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Herkes burda oturup saatlerce sana kendi eşini övebilir belki eşten degil ama herkesin ayrı bi konuda sıkıntısı var kiminin sağlık kiminin eş ailesi kiminin kendi ailesi herşeyi bi tarafa bırak karnında masum bi melek var ne yapacaksan önce onu düşün onun çünkü sadece anneye degil babaya da ihtiyacı var babasız çocuk büyütmek İnan çok zor baba belki emzirmiyo belki altını değiştirmiyor ama sevgisi ilgisi de gerekli eşine gelince 4 yıl emek verip sevmişsin kendi istediginle yine emek vereceksin yavrun çocuğun yuvan için yuvanı sen toplayacaksın cnm ailen kaynanan yada burda yazanlar degil bişey yapacaksan lütfen bebeğini düşün öyle yap

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
8 aylık evliyim ve 26 haftalık hamileyim severek evlendik çok pişmanım ve ayrılmak istiyorum en büyük problemimiz güvenmiyorum artık ona defalarca söyledim kendisine evle alakası yok işten gelir sürekli tiktok izler belki başka birseylerde yapiyordur ama ben bilmiyorum evlendiğimizden buyana TLF elime almadm sifrsinide bilmem
Hanımefendi Allah sabırlar versin . Ancak suan hamileliğin de etkisi ile nefretiniz abartı derecesinde artmış olabilir ... Bu zor hormonal dönemleri atlatınca inşallah daha müsamahakar olacaksınız zaten . Sizin yasadıklarınızı anlıyorum çünkü ben de yaşadım . Günümüzde her erkeğin elinde telefon var ... Oyle veya böyle maalesef bu böyle . Net bir aldatma durumu yoksa biraz sabredin dogumdan sonra psikolojik durumumuz rahata erecek inşallah . Ondan ilgi beklediğiniz de açıkca söyleyin .. beraber film vs izleyin . Allah yardımcınız olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar