Esimden Siddet Goruyorum Kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Super Anne tarafından oluşturulan Esimden Siddet Goruyorum Kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,391 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Esimden Siddet Goruyorum Kizlar
Konbuyu başlatan Super Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabişs04

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
22 haftalik hamileyim 2 tanede kizim var ve oyle kotu durumdayimki kizlar dun esim yine yine yine her zamanki gibi bana siddrt uyguladi pskolojim alt ust hic acimadan karsimda vuran bir adam kenarda cirpinan 2 evladim ve karnimda her aldgim darbede kipirdiyan yavru ve cehennemen izdirabi gibi aci ceken ben napacagim bilmiyorum ailesinin yanindan geldi ne zaman gidip gelse yanlarina bu olayi yasiyoruz ben napicam bilemiyorum
Bırak o adama 1 çocuk vermeyi yanında bir saniye durmaya değmez okurken ağladım Allah yanına bırakmasın onun yaptıklarıni. Senin yerinde olucam bırakırım dava da açar sürüm sürüm süründürürüm

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Takma sen hiç kafana boşver canım doğunca kucağına alınca geçer onunda o düşünceleri zaten üzülme hiç
Yok takmıyorum 16 haftalıkken ikimiz gitmiştik cinsiyet öğrenmeye kız dedi doktor o gün zaten belliydi kız olduğu felan biseyler demeye başladı ağladım kaynanamı aradım oğluna bişey söyle diye ben konuşurum onla dedi o günden sonra takmıyorum üzülmüyorum

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
22 haftalik hamileyim 2 tanede kizim var ve oyle kotu durumdayimki kizlar dun esim yine yine yine her zamanki gibi bana siddrt uyguladi pskolojim alt ust hic acimadan karsimda vuran bir adam kenarda cirpinan 2 evladim ve karnimda her aldgim darbede kipirdiyan yavru ve cehennemen izdirabi gibi aci ceken ben napacagim bilmiyorum ailesinin yanindan geldi ne zaman gidip gelse yanlarina bu olayi yasiyoruz ben napicam bilemiyorum
Rabbime sığın rabbim yardımcın olsun😟

Tüm sayfalar yüklendi.