Eşimin ailesi huzur vermiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Masalll tarafından oluşturulan Eşimin ailesi huzur vermiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,412 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimin ailesi huzur vermiyor
Konbuyu başlatan Masalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balığın annesi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Uyuyamıyorum stresten bebek karnımda taş gibi oluyor daha öncede tüm vücudumu morartsana kadar dövmüştü yani daha çok sıkıntımız var
Bikere kurtulmuşsun ne qüzel niye tekrar barıştın ki kardeşim cocuksa çocuk ataydın pislik olasıca anasının üstüne. yardımcın olsun qurban olduqum rabbim insaAllah hayrli sonuçlanır sonunuz çok üzüldüm qercekten sinirlerim bozuldu 😔

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ailem var ama kimseye derdimi açamıyorum eşimle daha önce ailesi yüzünden boşandık hamileyken 5 yıl ayrı kaldık çocuk için geri barıştık ve ailesi gille karşı karşıya oturuyoruz halen bana dillik vermiyorlar iftira atıyorlar geçen kaynanam yüzünden eşim sokak ortasında boğazıma yapıştı komşular ayırdı 27 haftalık hamileyim bu arada. Olayın 2.3 gün sonrasındada eşim evlerine gitti anasına hiç hesap sormadı bi baktım balkonda annesiyle şakalaşıyor. Yedirmiyorum kendime Eşim ikimizi idare etmeye çalışıyor parayla gezmeyle susuyormaya çalışıyor beni ama benim isteğim biraz daha ailesinden uzak yere gidelim en azından gözüm görmez hiç mutlu değilim durmadan ağlıyorum 1 çocuğum var ikinciye hamileyim ailemin evine gidemem bu şekilde kabulde etmezler sığınma evine gitsem hamile halimle olmayacak boşansam olmayacak çok zor durumdayım
Yemin ediyorm kaynanam canm benim kaynanamda beraber yaşamıyorum diye işkence yapıyor kocamı bana ve aileme karşı dolduruyor her geldiğinde gittiğimizde bosanmam için elinden geleni yapıyor eşinin yanında ailesi hakkında konuşma bırak onlar konuşsun sen duyma eşin eve geldiğinde sanki onlar hiç yokmuş gibi davran yoksa ailesine daha çok yanaşır evde olabildiğince mutlu etmeye çalış inşallah zamanla düzelir

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yemin ediyorm kaynanam canm benim kaynanamda beraber yaşamıyorum diye işkence yapıyor kocamı bana ve aileme karşı dolduruyor her geldiğinde gittiğimizde bosanmam için elinden geleni yapıyor eşinin yanında ailesi hakkında konuşma bırak onlar konuşsun sen duyma eşin eve geldiğinde sanki onlar hiç yokmuş gibi davran yoksa ailesine daha çok yanaşır evde olabildiğince mutlu etmeye çalış inşallah zamanla düzelir
Yokmuş qibi dawraninca alan razı weren razı qibi oluyor ama kuşum. Eşte kendini temelli rahat hisseder olan kadina olur. Ben anlata anlata ses kaydı yapa yapa ailesinin qercek yüzünü ortaya koydum ben sussaydm kaynanamin awcunun icindeydi eşim. Susmak yok saymak caqre deqil bence.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Yokmuş qibi dawraninca alan razı weren razı qibi oluyor ama kuşum. Eşte kendini temelli rahat hisseder olan kadina olur. Ben anlata anlata ses kaydı yapa yapa ailesinin qercek yüzünü ortaya koydum ben sussaydm kaynanamin awcunun icindeydi eşim. Susmak yok saymak caqre deqil bence.
Valla kuzum aynı dertten muzdaribim bu yüzden gebeliğim riskli şuan uğraşmak istemiyorum ama ses kaydı güzel fikirmis benim gorumcede bana iftira attı kaynanam evime gelip kavga cikarip kapının ağzında bağırdı şuan en büyük pismanligim isimi bırakmış olmam yoksa dk bosardim kocam olacak salağı

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Yemin ediyorm kaynanam canm benim kaynanamda beraber yaşamıyorum diye işkence yapıyor kocamı bana ve aileme karşı dolduruyor her geldiğinde gittiğimizde bosanmam için elinden geleni yapıyor eşinin yanında ailesi hakkında konuşma bırak onlar konuşsun sen duyma eşin eve geldiğinde sanki onlar hiç yokmuş gibi davran yoksa ailesine daha çok yanaşır evde olabildiğince mutlu etmeye çalış inşallah zamanla düzeli

Valla kuzum aynı dertten muzdaribim bu yüzden gebeliğim riskli şuan uğraşmak istemiyorum ama ses kaydı güzel fikirmis benim gorumcede bana iftira attı kaynanam evime gelip kavga cikarip kapının ağzında bağırdı şuan en büyük pismanligim isimi bırakmış olmam yoksa dk bosardim kocam olacak salağı
Nefret ediyorum eşinin ailesinin hayatlara karismasini erkeklerde mal anne babam önemli ama eş ayri

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Allah hidayet wersin insaAllah eşine de kaynana bozmasında. Her iş eşte bitiyor. Doqumdan snra yine qir işine çalış hem kafan daqlir hem belli bi otorite sahibi olursun esinde bebisiniz doqunca anlar neyin ne oldqnu. Rabbim esirqrsin yawrunu baqslasn hayrlica insaAllah kuşum 🤲🌸🤍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben susmuyorum eşim ailesinin ne olduğunu biliyor buna rağmen böyle yapıyor
Keşke hiç dönmeseymissin ama işte keşkeler bisey ifade etmiyor olan olduktan snra anca öldüklerinde rahata erersin. Öbür taraf pahlar öylelerini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar