Eşimin ailesi huzur vermiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Masalll tarafından oluşturulan Eşimin ailesi huzur vermiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,408 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimin ailesi huzur vermiyor
Konbuyu başlatan Masalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balığın annesi

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ailem var ama kimseye derdimi açamıyorum eşimle daha önce ailesi yüzünden boşandık hamileyken 5 yıl ayrı kaldık çocuk için geri barıştık ve ailesi gille karşı karşıya oturuyoruz halen bana dillik vermiyorlar iftira atıyorlar geçen kaynanam yüzünden eşim sokak ortasında boğazıma yapıştı komşular ayırdı 27 haftalık hamileyim bu arada. Olayın 2.3 gün sonrasındada eşim evlerine gitti anasına hiç hesap sormadı bi baktım balkonda annesiyle şakalaşıyor. Yedirmiyorum kendime Eşim ikimizi idare etmeye çalışıyor parayla gezmeyle susuyormaya çalışıyor beni ama benim isteğim biraz daha ailesinden uzak yere gidelim en azından gözüm görmez hiç mutlu değilim durmadan ağlıyorum 1 çocuğum var ikinciye hamileyim ailemin evine gidemem bu şekilde kabulde etmezler sığınma evine gitsem hamile halimle olmayacak boşansam olmayacak çok zor durumdayım
Şikayet et anasını eşinle güzelce konuş boyle sacmalik olur mu dava ac anasina benim esimde ailesine ezdiriyor beni hamileyim benden findik toplamami bekliyorlar ev temizlik yemek vs falan esim hic ses etmiyor babasi hep hakli onun gözünde aldirma takma görme

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ailem var ama kimseye derdimi açamıyorum eşimle daha önce ailesi yüzünden boşandık hamileyken 5 yıl ayrı kaldık çocuk için geri barıştık ve ailesi gille karşı karşıya oturuyoruz halen bana dillik vermiyorlar iftira atıyorlar geçen kaynanam yüzünden eşim sokak ortasında boğazıma yapıştı komşular ayırdı 27 haftalık hamileyim bu arada. Olayın 2.3 gün sonrasındada eşim evlerine gitti anasına hiç hesap sormadı bi baktım balkonda annesiyle şakalaşıyor. Yedirmiyorum kendime Eşim ikimizi idare etmeye çalışıyor parayla gezmeyle susuyormaya çalışıyor beni ama benim isteğim biraz daha ailesinden uzak yere gidelim en azından gözüm görmez hiç mutlu değilim durmadan ağlıyorum 1 çocuğum var ikinciye hamileyim ailemin evine gidemem bu şekilde kabulde etmezler sığınma evine gitsem hamile halimle olmayacak boşansam olmayacak çok zor durumdayım
Allah yardımcın olsun canım bence eşine ailesini kötüleme eleştirme ben kendimden örnek vereyim eşimin ailesi onunla ilgilenmez cebindeki paraya göre davranırlar beni kötülerler eşimle beni cekistirirler 🤣 telefonda bende dayanamam Allah hakkımda ne düşünüyor saniz ikimislini versin size derim uyuz olur sevmeseler bile biz bişey söyleyince kıymete biner canım aileleri

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar