Sorum var Eşimin ailesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Defnenin annesi Ayşem tarafından oluşturulan Eşimin ailesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 557 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimin ailesi
Konbuyu başlatan Defnenin annesi Ayşem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ya Allah acil şifalar versin ne zamana geçermiş doktor bir şey demedi mi bir an önce rahatlasa bari
İki seferdir taş düşüyor burda özele gittik kum döküyor dedi antibiyotik verdi 10 gün kullanacakmisim İzmir'de nefroloji bölümüne götürcem bakalım orda ne diyecekler🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım yardımcın olsun canım kıyamam ya taş düşürmek ağrısı çok kötü daha biz yetişkinler dayanamıyoruz çocuklar nasıl dayansın
Kendimi kahretmem bu yüzden çocukluk anilarim kendimi bileli hep taş düşürüp hastanelerde yatmis olmam😭 inşallah bu ilk ve son olur kızımin yerine her gün taş düşürmeye razıyım🤲

Kay
Annem hep der ki acima acimacak hale dusersin diye. Bu yuzden kimseye acimam, Rabbim yardim etsin der gecerim. Sen de oyle yapmalisin bence. Hele ki niyetleri belli olan insanlara karsi kolay gelsin deyip gecmek daha kolay olur 😉
Ayrica esin tavrini koyamiyorsa sen devamli esine karsi tavrini koy. Mesela cocuguna gecmis olsun demediyseler, benim cocugum onlarin torunu degil belli ki baksana bir gecmis olsunu bile cok goruyorlar de. Baska davranisinda yine birsey de. Boyle yapa yapa bir yerden sonra mecbur tavrini koyar. Erkekler anneleri elli kötü de olsa annecidir, sen tavrini koymadikca o da hep annesinin tarafina daha yatkin olacaktir. Senin tarafina gelmeye baslayinca sen de esine karsi tavrini olumluya cevir. Seninle daha da mutlu oldukca davranislari sekillenecektir.
Kaynanamla bı problemim yok canm Allah ondan iki cihanda da razı olsun ben istemeden gelmez yapısı o gel iş yap desem yapar yemek yap desem çocuğa bak desem kendince gelir ama çağırmadan asla gelmez aramaz sormaz öyle görmüş huyu bu benim sorunum diğerleriyle babam yok kızımın tek dedesi eşimin babası bı görsen üvey muamelesi görüyor kaynanamı da eminim o bırakmiyor şunu yap sunu et kadına rahat vermiyor ben böyle aile gerçekten görmedim birbirilerine karşı bile çok soğuk mesafeliler sevmek ne onu bile bilmiyorlar bence diğerleri görecek artık beni ne sayarım nede severim artık kızım kırmızı cizgim yağmurlu havada bı bardak su vermicem

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
İki seferdir taş düşüyor burda özele gittik kum döküyor dedi antibiyotik verdi 10 gün kullanacakmisim İzmir'de nefroloji bölümüne götürcem bakalım orda ne diyecekler🥺

Kendimi kahretmem bu yüzden çocukluk anilarim kendimi bileli hep taş düşürüp hastanelerde yatmis olmam😭 inşallah bu ilk ve son olur kızımin yerine her gün taş düşürmeye razıyım🤲

Kay

Kaynanamla bı problemim yok canm Allah ondan iki cihanda da razı olsun ben istemeden gelmez yapısı o gel iş yap desem yapar yemek yap desem çocuğa bak desem kendince gelir ama çağırmadan asla gelmez aramaz sormaz öyle görmüş huyu bu benim sorunum diğerleriyle babam yok kızımın tek dedesi eşimin babası bı görsen üvey muamelesi görüyor kaynanamı da eminim o bırakmiyor şunu yap sunu et kadına rahat vermiyor ben böyle aile gerçekten görmedim birbirilerine karşı bile çok soğuk mesafeliler sevmek ne onu bile bilmiyorlar bence diğerleri görecek artık beni ne sayarım nede severim artık kızım kırmızı cizgim yağmurlu havada bı bardak su vermicem
İnşAllah son olur bir şifası bulunur teknoloji gelişti belki de senin yaşadıklarını yaşamaz 🤲 Rabbim sana da güç kuvvet versin çok zor keşke elden bir şey gelse

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Neden hep ağzına s.... çirkef insanlar yaraniyor anlamıyorum iki yaşında kızım taş düşürüyor ağlıyor berbat haldeyiz ağlamaktan gözyaşım kurudu aile apartmanı sözde iki kat gelip defne nasıl diye sormuyorlar destek desen hiç yok diğer gelinlerin çocukları üşütme baş ağrısı can sıkıntılarında bile gidip geçmiş olsun diyorlar bayramlarda da aşağı inmemi istiyorlar herkes yemek
yesin bulaşıkları ben yikayim diye bu nasıl adalet bilmiyorum sosyal medya sağolsun ağzıma geleni saydım yazdım bidaha gelselerde evime almiycam😭😭
Şans oda canm boşver senin yerinde olsam muhatap olmam geçmiş olsun

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızım gözümün önünde kıvranıyor bikere merak eder insan aynı apartmanda oturuyoruz diğer torunlardan farkı ne cidden anlamiyorum

A

En çok üzüldüğüm noktada bu eşim farkında ama tavrını koymuyor 3 oğlu 1 kızları var sadece eşim destek oluyor onlara inan gücüme gidiyor benm kızım torun değil sanki sıfır merhamet

A

En çok üzüldüğüm noktada bu eşim farkında ama tavrını koymuyor 3 oğlu 1 kızları var sadece eşim destek oluyor onlara inan gücüme gidiyor benm kızım torun değil
Fark asla olmamalı hepsine eşit davranmalı ne biliyim bazı insanlar gerçekten tuhaflar

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bu her zaman böyledir iyi olanın hiçbir zaman yeri olmaz. Sen yine şükret kaynananı çağırınca geliyormuş benim oğlum 20 aylık kaynanam 1 kere gelmedi aramaz sormaz anca oğlunu fişekler ve para ister görümcelerimi hiç demiyorum zaten oğlumu görmediler bile görseler tanımazlar o derece

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bu her zaman böyledir iyi olanın hiçbir zaman yeri olmaz. Sen yine şükret kaynananı çağırınca geliyormuş benim oğlum 20 aylık kaynanam 1 kere gelmedi aramaz sormaz anca oğlunu fişekler ve para ister görümcelerimi hiç demiyorum zaten oğlumu görmediler bile görseler tanımazlar o derece
Çok pardon ama ohaa diyecem ya bu ne biçim görünce kaynana böyleyse senden oğlundan uzak olsunlar yeter yüzlerini görmesem canıma minnet oh

En güzelini yapıyorsun canım benim.kadar kimse iyi davranmıyor ama bir Ufak tartışmada bir tek ağızlarına s..mayan eltimi ovuylrlar ya ben de o gün gorumceme paylaşım dedim bir gün size saygıda kusur etmedim evime her gelişinizde size 4 4 lük davranıyorum ama ufak bir şeyde siz o eltimi şöyle böyle diye anlatın dedim artık bende öyle olayım belliki siz iyilikten anlamıyorsunuz 😤😤

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Benimkiler de öyle benim kaynanam.yok rahmetli olmuş ama 5 tane görümce anca işleri düşünce arar hamilelikte sadece birkere arayıp sordular ve eşim diyor doğumdan sonra bekleme gelmezler onlar öyle bende dedim doğumdan sonra gelmez iseler bende birdaha onları evimde istemiyorum birtek annem var birtek yani evim havuzlu yazın tatile gelip çocukları havuza girsin diye gelip 15 20 gün kalıyorlar bütün pisliklerini çekiyorum yemekleri ayrı çamaşırları ayrı birde eşimle çalışıyorum koca gün ben yokum benim evimde tek kalırlar ev sahibi yokken. Ama sorsan abilerinin dayilarinin evi imiş vallaha bu sene özellikle hamilelikten sonra kimin ne olduğunu anladım o yüzden artık tepkim sert ve çizgi çektim eşimede dedim birdaha bana gelicekleri zaman seni değil beni ariycaklar sen kabul ediyorsan oturup sen ağırla kardeşlerini dedim. Yaaa bizde gorumceyiz annemde kayın valide ödumüz kopar geline bir rahatsızlik vericez diye ama biz bunu göremiyoruz karşı taraftan

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah son olur bir şifası bulunur teknoloji gelişti belki de senin yaşadıklarını yaşamaz 🤲 Rabbim sana da güç kuvvet versin çok zor keşke elden bir şey gelse
Torbalı da bı kaynak suyu var bikac tanıdıkta ise yaramıştı bı umut onu almaya geldik inşallah bidaha düşürmez sağol canm Allah razı olsun

Benimkiler de öyle benim kaynanam.yok rahmetli olmuş ama 5 tane görümce anca işleri düşünce arar hamilelikte sadece birkere arayıp sordular ve eşim diyor doğumdan sonra bekleme gelmezler onlar öyle bende dedim doğumdan sonra gelmez iseler bende birdaha onları evimde istemiyorum birtek annem var birtek yani evim havuzlu yazın tatile gelip çocukları havuza girsin diye gelip 15 20 gün kalıyorlar bütün pisliklerini çekiyorum yemekleri ayrı çamaşırları ayrı birde eşimle çalışıyorum koca gün ben yokum benim evimde tek kalırlar ev sahibi yokken. Ama sorsan abilerinin dayilarinin evi imiş vallaha bu sene özellikle hamilelikten sonra kimin ne olduğunu anladım o yüzden artık tepkim sert ve çizgi çektim eşimede dedim birdaha bana gelicekleri zaman seni değil beni ariycaklar sen kabul ediyorsan oturup sen ağırla kardeşlerini dedim. Yaaa bizde gorumceyiz annemde kayın valide ödumüz kopar geline bir rahatsızlik vericez diye ama biz bunu göremiyoruz karşı taraftan
Benm annemle teyzemlerde öyle yengeme bayram temizliğine giderler sürekli yardımcı olurlar tek telefonuna teyzem koşar gider marketini pazarını yapar benim gorumcede senin gorumceler gibi işi düşerse eşimi arar ben doğum yaptım hastaneye tenezzül edip gelmedi bile ona mesafemi koruyorum işi gücü eşimi doldurmaya çalışmak kendi kizida evleniyor ele karışıyor bunu hesaba katmiyor ben Allah'a havale ettim

Öyle valla bende şans yok tavrimi koydum anlayana

Çok şükür canm kaynanam iyi benimde görümcem şeytan ne doğuma geldi nede başka birşeye anca eşimi dolduruyor rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin onlarda yaşattığıni yaşamadan ölmezler

Çok şükür canm kaynanam iyi benimde görümcem şeytan ne doğuma geldi nede başka birşeye anca eşimi dolduruyor rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin onlarda yaşattığıni yaşamadan ölmezler
Fark asla olmamalı hepsine eşit davranmalı ne biliyim bazı insanlar gerçekten tuhaflar
Benide sinir eden bu hadi gelin kayiriyorsun ayrım yapıyorsun ama torunlarda yapma bari

Son düzenleme:

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Torbalı da bı kaynak suyu var bikac tanıdıkta ise yaramıştı bı umut onu almaya geldik inşallah bidaha düşürmez sağol canm Allah razı olsun

Benm annemle teyzemlerde öyle yengeme bayram temizliğine giderler sürekli yardımcı olurlar tek telefonuna teyzem koşar gider marketini pazarını yapar benim gorumcede senin gorumceler gibi işi düşerse eşimi arar ben doğum yaptım hastaneye tenezzül edip gelmedi bile ona mesafemi koruyorum işi gücü eşimi doldurmaya çalışmak kendi kizida evleniyor ele karışıyor bunu hesaba katmiyor ben Allah'a havale ettim
Evet evet faydasızlar telefondan arayip dolduruyorlar. Geçen gün eşimle yan yana olduğumuzu tahmin etmedi gorumcenin biri aradı konuştular konuştular sonra yemin ederim beni hiç aramadı bile eşime diyorki biz senin karını arıyoruz ama açmıyor nede bizi geri aramıyor eşimde baktım beni öyle güzel savundu bu kadın karnı burnunda hangimiz arıyorsunuz hangimiz yapılacak birşey varmı diye soruyorsunuz kalkıp bana karımı kotulemeyin hepiniz her aradığınızda hep aynı şeyi söylüyorsunuz o açmıyorsa çıkın gelin ozaman eve demmeki bir kırgınlığı var dedi ilk defa beni savundu ama duydumki demmekki gün arasında aradıklarında beni şişirıyorlar eşime 🤣 Allah bildiği.gib yapsın hepsini birinjn oğlu 5 ay kaldı birinin kızı 1 yıl kaldı yeni evliyim ozamanlar çokta sesimi çıkartıyorum görümcenin çocukları bunlar ikiside 30 yaşında birde anaları arayıp onlara kendi çocuğun gibi bakacaksın dedi dedim sen doğur at benim üstüme sende orda sefa sür sonra dedim bu böyle olmayacak eşime dedim yaaa onlar ya ben ben gidiyorum anamın evine bunlar nezaman gidicek ben ozaman gelicem eşim sesini çıkartmıyor du ozaman Allah'ım ne günlerdi salak gibi kullanıldim hep şimdi biri adam gibi gelmez

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Neden hep ağzına s.... çirkef insanlar yaraniyor anlamıyorum iki yaşında kızım taş düşürüyor ağlıyor berbat haldeyiz ağlamaktan gözyaşım kurudu aile apartmanı sözde iki kat gelip defne nasıl diye sormuyorlar destek desen hiç yok diğer gelinlerin çocukları üşütme baş ağrısı can sıkıntılarında bile gidip geçmiş olsun diyorlar bayramlarda da aşağı inmemi istiyorlar herkes yemek
yesin bulaşıkları ben yikayim diye bu nasıl adalet bilmiyorum sosyal medya sağolsun ağzıma geleni saydım yazdım bidaha gelselerde evime almiycam😭😭
Üzülme canım zaten iyi olan sevilmiyor malesef 😔

Tüm sayfalar yüklendi.